AQUAPHOR Onyx – rodzinny dzbanek filtrujący z wkładem B25Mg

Lato w pełni. Nie wiem jak u Was, ale u mnie znów pięknie świeci słońce zachęcając do wyjazdów i picia dużej ilości wody. Nawodnienie organizmu w takie upały jest niezbędne. Woda, to życie. Według badań dorosły człowiek powinien wypijać około 2,5 litra wody dziennie. Nigdy nie sięgam po wodę płynącą bezpośrednio z kranu. W domu co prawda posiadam założony filtr, ale w wakacje bardzo często wyjeżdżamy czy to do rodziny czy w inne miejsca. Jak sobie wówczas poradzić? Zamiast kupować wodę butelkowaną, warto rozważyć filtrowanie wody z kranu i zakup odpowiedniego dzbanka filtrującego. Mocną stroną tego sposobu filtracji jest właśnie mobilność dzbanka. Można go przenosić i filtrować wodę w dowolnym miejscu. Jest prosty w obsłudze, estetyczny. Osobiście postawiłam na dzbanek AQUAPHOR Onyx z wkładem B25Mg. Jest on idealny dla rodziny. Dlaczego? O tym już za chwilę?

Kilka słów o firmie Aquaphor

Firma Aquaphor powstała w 1992 roku. Tworzy, rozwija i produkuje filtry do wody. Firma przekształciła się w międzynarodową korporację z zakładami produkcyjnymi i centrami badawczymi w Estonii, Niemczech, Rosji, Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Już ponad 3,5 mln rodzin z 35 krajów świata korzysta już z produktów AQUAPHOR. Firma zajmuje się produkcją dzbanków filtrujących, filtrów nakranowych i podróżnych, filtrów wstępnych i innych. Pełną ofertę firmy poznacie na jej stronie

Dlaczego wybrałam dzbanek AQUAPHOR Onyx z wkładem B25Mg?

Szukałam dzbanka, którego pojemność byłaby odpowiednia dla potrzeb większej rodziny. W dzbanku filtrującym AQUAPHOR Onyx  możemy przefiltrować aż 4,2 L Jest nie tylko wygodny, ale też posiada ładny designe. Ten model dzbanka możecie nabyć w dwóch kolorach: białym i czarnym. Dzbanek posiada poręczną rączkę do pewnego trzymania sporej pojemności wody z wygodnym system nalewania wody w pokrywce. Dzbanek wyposażono w mechaniczny wskaźnik zużycia wkładu.

Wkład filtrujący wymienia się co dwa miesiące. W dzbanku AQUAPHOR Onyx przefiltrujemy wodę nie tylko prosto, ale też i szybko. Szybkość filtracji, to tylko od 3 do 10 minut. Ale to nie wszystkie plusy posiadania tego dzbanka. Co jest najważniejsze? Oczywiście filtr.

W dzbanku filtrującym Onyx znajduje się wkład B25Mg, który jest najnowszym osiągnięciem technologicznym Aquaphor. Wkład ten nie tylko zapobiega osadzaniu się kamienia, ale również dba o nasze serce, wzbogacając wodę w magnez. B25Mg zawiera włókno Aqualen, dzięki któremu skutecznie usuwa jony metali ciężkich (np. rtęć, ołów), a także usuwa z wody m. in. chlor, fenol, pestycydy, żelazo, niwelując nieprzyjemny posmak i zapach wody.

Dane techniczne:

Pojemność dzbanka: 4.2 L
Pojemność wody filtrowanej 2 L
Szybkość filtracji: 3-10 min
Rodzaj pokrywki: flip-top
Wymienny wkład filtrujący: B25 Maxfor
Wydajność wkładu: 200 L
Wymiana wkładu filtrującego:: co dwa miesiące
Wskaźnik zużycia wkładu: mechaniczny

Czy polecam Wam ten produkt?

Zdecydowanie tak. Idealny zarówno w domu, jak i do zabrania ze sobą na wakacje. W bardzo dobrej cenie otrzymujemy produkt, który będzie nam dobrze i długo służył. Dzbanek jest idealny dla rodziny – możliwość przefiltrowania większej ilości wody w krótkim czasie. Dodatkowym atutem są oczywiście wkłady B25Mg wzbogacające wodę w cenny dla zdrowia magnez. Polecam!

Print Friendly, PDF & Email

6 comments

Dodaj komentarz