Wyniki konkursu z Ziaja

Moi drodzy,

ja wiem, że niecierpliwie czekacie na wyniki. Musicie mi czasem wybaczyć, te drobne potknięcia czasowe. W życiu niestety różnie bywa, dwójka maluchów, różne perypetie i problemy… Ale nie o tym. Dziś znów mam nadzieję, że wywołam uśmiech na czyjeś twarzy. Pamiętajcie, że spośród tylu zgłoszeń mogłam wybrać tylko jedno.

Wiem, że niektórym będzie przykro, dlatego specjalnie dla Was walczę o nowe konkursy, tak aby każdy miał większe szanse na wygraną. Zapraszam do udziału w dwóch, które wciąż trwają (możecie je znaleźć tutaj). A niedługo pojawią się kolejne 😀

Przypominam również, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła tylko jedna osoba. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd jak to już niestety bywało. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

A dziś gratuluję Pani Aleksandrze Filipowskiej. Pani Aleksandro czekam na Pani dane ?

Nagroda: Zestaw 5 aromatycznych mydeł do kąpieli Ziaja.

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Zwycięzca konkursu wraz z danymi adresowymi winien wysłać w tej samej wiadomości oświadczenie o treści:
 
“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz