Wyniki konkursu z TekstyliaLand

Wyniki konkursu z TekstyliaLandMoi drodzy,

10 marca 2017 roku wraz z  TekstyliaLand zaprosiłam was do udziału w świątecznym konkursie, w którym do wygrania był obrus albo bieżnik* w dowolnym rozmiarze ze wzorem wielkanocnym dla osoby, która prześle najciekawszy przepis. Zadanie było naprawdę proste i wyjątkowo świąteczne:

„Prześlij przepis na świąteczny wypiek, który doskonale prezentowałby się na bieżniku/obrusie od TekstyliaLand

*Ofertę można zobaczyć tutaj (klik)

Liczba pysznych zgłoszeń była naprawdę duża – ponad 50 wspaniałych świątecznych przepisów. A nagroda jest tylko jedna. Dlatego musiałam poprosić Was o trochę cierpliwości, aby móc wyłonić zwycięzcę. Po długich namysłach i małej pomocy rodziny 😉 (czasem warto poradzić się najbliższych) wybrałam zwycięski przepis. Zanim jednak ogłoszę zwycięzcę chciałabym serdecznie podziękować wszystkim biorącym udział w konkursie. Wasze zgłoszenie były naprawdę pyszne i uwierzcie mi jakbym mogła nagrodziłabym o wile większą ilość osób. Ale konkurs rządzi się swoimi prawami, więc zwycięzca może być jeden. Was zapraszam do zaglądania na bloga, bo szykują się kolejne konkursy.

A teraz czas ogłosić wyniki:

Nagrodę w postaci dowolnego obrusu lub bieżnika ze świątecznej oferty TekstyliaLand otrzymuje Pani Paulina Wardęcka za przepis na Mazurka Kajmakowego

Mazurek Kajmakowy - Pani Paulina W.

Zwyciężczynię proszę o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz wskazanie wybranego obrusu/bieżnika z dostępnej oferty świątecznej (wraz z wymiarami) na adres matleen@gazeta.pl.

Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagroda będzie wysyłana wyłącznie na terenie Polski.

Uwaga! Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz