Wygraj zestaw 4 olejów od SemCo idealnych do letnich sałatek

Wygraj zestaw 4 olejów od SemCo idealnych do letnich sałatek

Moi drodzy,

dziś chciałabym zaprosić Was do udziału w kolejnym wspaniałym konkursie, w którym do wygrania jest zestaw zdrowych olejów tłoczonych na zimno SemCo (orzechowy, paprykowy, pieprzowy i czosnkowy) idealnych do letnich sałatek. Zachęcam Was do udziału w konkursie i odwiedzenia strony sponsora. Warto wprowadzić do swojej diety zdrowe oleje tłoczone na zimno.

Co zrobić, aby wygrać ten zestaw? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

„Dlaczego, to właśnie do Ciebie powinien trafić zestaw olejów SemCo?”

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić nagroda.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Odpowiedź na pytanie: „Dlaczego, to właśnie do Ciebie powinien trafić zestaw olejów SemCo?”
  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić nagroda.
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub postem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu, nie jest konieczne jeśli udzielamy odpowiedzi na Facebook).
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Zestaw czterech olejów od SemCo (orzechowy, paprykowy, pieprzowy i czosnkowy). Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest SemCo UWAGA! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora SemCo oleje tłoczone na zimno  oraz fanpage slodkieokruszki
 6. Konkurs trwa od 28.06.2019 r. do 09.07.2019 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

4 comments

 1. Słodkie okruszki says:

  Biore udzial w konkursie Gram o super zestaw wspaniałych olejów SemCo Oleje sa produkowane na bazie składników naturalnych ,zawierają cenne składniki tłuszczowe omega 3 i omega 6 . POLECAM!

 2. Katarzynakostros says:

  Gram o zestaw olejów dla mojego kochanego męża a dlaczego dla niego bo on w kuchni i w wymyślaniu dań jest najlepszy a nowe smaki olejów na pewno przypadł by mu do gustu a ja wzamian z synem zawsze możemy jeść zdrowe i smaczne dania w jego wykonaniu dlatego chciała bym by to on miał zaszczyt powalczyć o nagrodę a ja bym miała spokój przez jakiś czas w gotowaniu ?

 3. Kasia says:

  Gram o zestaw olejów dla mojego kochanego męża a dlaczego dla niego bo on jest w kuchni najlepszy zawsze potrafi zrobić takie dania że nawet ja nie jestem w stanie tego odtworzyć. Lubi eksperymentować i dzielic się z nami jego daniami a z nowymi olejami będzie znów królem w kuchni a ja będę miała chwilę odpoczynku w gotowaniu

Dodaj komentarz