Wygraj bon na zakupy w sklepie Betterware

Witajcie moi drodzy,

mam dla Was kolejną niespodziankę. W imieniu sponsora zapraszam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest bon na zakupy w Betterware.

A zadanie jest naprawdę proste:

Napisz dlaczego, to do Ciebie powinna trafić nagroda.

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa (nie musi być jedno zdanie), możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem

lub

wpisem konkursowym na Facebook (klik)

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj).

 1. Zadanie konkursowe:  Napisz dlaczego, to do Ciebie powinna trafić nagroda.

   

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa (nie musi być jedno zdanie), możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook (klik). Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepie Betterware Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest Betterware-Lubię to. Biorąc udział w konkursie miło będzie, jeśli będziesz miał obserwowany i polubiony fanpage sponsora Betterware-Lubię to oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 16.12.2020 do 29.12.2020 (włącznie).
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 dzień po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o zgłoszenie się w wiadomości mailowej lub prywatnej na Facebook do mnie (nie do sponsora!) w celu otrzymania dalszych instrukcji dot. odbioru nagrody.  Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie zgłosi się w podanym terminie, nagrodzona zostanie kolejna osoba.

Uwaga! Konkurs zostanie rozstrzygnięty wyłącznie jeśli weźmie w nim udział minimum 70 osób! (warunek postawiony przez sponsora)

Moi drodzy, z przykrością informuje, że konkurs nie zostanie rozstrzygnięty, ze względu na zbyt małą ilość zgłoszeń. Jak widnieje w regulaminie na stronie i w poście sponsor postawił warunek ?„Uwaga! Konkurs zostanie rozstrzygnięty wyłącznie jeśli weźmie w nim udział minimum 70 osób! (warunek postawiony przez sponsora)” Warunek niestety nie został spełniony 🙁 Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie dziękuję. Na pewno postaram się Wam to wynagrodzić w 2021  – planuję nowe zabawy z nagrodami 🙂 Miłego dnia moi drodzy 🙂
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz