Wygraj bezprzewodowy mini blender Juicer PRO

Dzień dobry moi drodzy,

dziś przychodzę do Was ze wspaniałym konkursem. Wiem, że wiele osób nie mogło się już go doczekać. Nagrodą w konkursie jest bezprzewodowy mini blender Juicer PRO od scoutlet market

O blenderze pisałam Wam już tutaj (klik). Jest on idealny do miksowania miękkich owoców, napojów proteinowych, do zabrania ze sobą w trasę, do pracy czy na trening. Warto wziąć udział w konkursie. A co trzeba zrobić by wygrać w tej zabawie?

Zadanie jak zawsze jest proste:

Podziel się pomysłem lub pełnym przepisem na pyszny koktajl pełen witamin”

Forma odpowiedzi: Autorski przepis lub ciekawy opis, można dodać zdjęcie (autorskie) itd. Przekonajcie mnie, że nagroda powinna trafić w Wasze ręce.

I nie zapomnijcie spełnić pozostałych warunków konkursu.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: „Podziel się pomysłem lub pełnym przepisem na pyszny koktajl pełen witamin”

  Forma odpowiedzi: Autorski przepis lub ciekawy opis, można dodać zdjęcie (autorskie) itd. Przekonajcie mnie, że nagroda powinna trafić w Wasze ręce.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub postem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu, nie jest konieczne jeśli udzielamy odpowiedzi na Facebook).
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Bezprzewodowy mini blender Juicer PRO od scoutlet.pl Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagrody jest scoutlet market UWAGA! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora scoutlet polska
  oraz fanpage slodkieokruszki
 6. Konkurs trwa od 25.09.2019 r. do 04.10.2019 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 4 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz