Wygraj 1 z 2 książek od WDS Sandomierz

Moi drodzy,

dziś zapraszam Was do udziału w kolejnej zabawie. Tym razem nagrodą są pięknie wydane książki dla najmłodszych: „Powrót Taty” oraz „Anielskie opowieści na dobranoc” od Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

Niedługo na blogu pojawią się recenzje innych pozycji jakie znajdziecie w ofercie Wydawnictwa. A tym czasem zapraszam Was do udziału w konkursie. Zadanie jest naprawdę proste:

Napisz dla kogo chcesz wygrać książkę. W odpowiedzi zaznacz, o którą książkę grasz.

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia itd ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić jedna z nagród. Szanse są duże ?

Nie zapomnijcie o spełnieniu pozostałych warunków konkursu.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Napisz dla kogo chcesz wygrać książkę. W odpowiedzi zaznacz, o którą książkę grasz.

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia itd ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić jedna z nagród. Szanse są duże ?

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub postem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu, nie jest konieczne jeśli udzielamy odpowiedzi na Facebook).
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagrody: Dwie książki„Powrót Taty”oraz„Anielskie opowieści na dobranoc” Wygrywają 2 osoby. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.
 5. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu. UWAGA! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu oraz fanpage slodkieokruszki
 6. Konkurs trwa od 07.09.2019 r. do 20.09.2019 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

One comment

 1. Elwira says:

  Ponieważ mój wnusio nie chce kłaść się spać w godzinach takich, jak spać chodzą dzieci i za wszelką cenę ,łącznie z wrzaskami,płaczem,przeciąga pójście do łóżka ,tak długo aż położą się rodzice.Prawie nie ma na brzdąca sposobu…trzeba mieć anielską cierpliwość,dlatego pomyślałam,że może Anielskie opowieści na dobranoc to ,to co….zadziała i biedni rodzice będą mieć trochę czasu dla siebie…

Dodaj komentarz