Wakacje last minute – czy warto? Gdzie znaleźć w dobrych cenach?

Dla jednym to już koniec wakacji i powrót do szkoły czy pracy. Dla innych to ostatnie chwile, w których można jeszcze odpocząć i wyjechać na wymarzone wczasy. Tak, tak bo przecież nie każdy może mieć urlop w trakcie wakacji. Poza tym studenci mają jeszcze jeden miesiąc na odpoczynek zanim zaczną biegać na wykłady.

Nasze wakacje już za nami, córeczka siedzi właśnie w szkole (moja kochana pierwszoklasistka), ale moja rodzina za chwilę wyjeżdża. Oj jak ja im zazdroszczę 😉 Znaleźli wspaniałe oferty last minute i teraz będą mogli się cieszyć wyjątkową i wymarzoną wycieczką i to za atrakcyjną cenę. Pożyczyliśmy im bagaże i czekamy na relację z podróży po powrocie. Bo jadą do pięknego Egiptu. Może i mi się kiedyś tam uda wybrać. Byliście już kiedyś w Egipcie?

W sezonie ceny do Egiptu, Grecji czy Turcji i w inne tego typu miejsca są wysokie. Ale takie wakacje na ostatnią chwilę, to wspaniały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i wyruszenie w podróż w miejsce marzeń. Można nawet wyjechać na Wyspy Kanaryjskie (moje marzenie) w zdecydowanie niższych cenach. Nie wiem czy już słyszeliście o biurze podrozy dreamtours.pl ? Moja rodzina skorzystała właśnie z oferty tego biura. Oferują oni wyjazdy zarówno z Polski jak i z Niemiec i mają konkurencyjne ceny. Czy ktoś z Was również kiedyś korzystał z usług dreamtours.pl? Taki artykul o wakacjach jest po to by dzielić się wiedzą, opiniami, spostrzeżeniami. Dlatego będę wdzięczna za wszelkie komentarze. I oczywiście będę czekać też na relacje rodziny. Ale z tego co już mówili obsługa w biurze jest profesjonalna i miła. Znaleźli ofertę idealnie dopasowaną do nich. Chyba czas zbierać pieniądze na przyszły rok, by wyruszyć w podróż marzeń. W końcu marzenia się nie spełniają – JE TRZEBA SPEŁNIAĆ 😀 Też tak uważacie?

A czy Wy korzystacie z okazji last minute ? Jeździcie na urlop tylko w trakcie polskiego lata czy jednak korzystacie z takich wypoczynków w innych terminach? Moja znajoma wyjeżdża zawsze na Święta Bożego Narodzenia do ciepłych krajów. Co myślicie o takim terminie? 🙂 I ostatnie pytanie – jaki kierunek na urlop polecacie?

 

 

Print Friendly, PDF & Email

5 comments

  1. Kama says:

    Też uważam, że marzenia trzeba spełniać 😀 A co do biura to też o nim słyszałam ma dobre opinie. Ja wyjeżdżam właśnie w grudniu może sprawdzę wówczas oferte biura

Dodaj komentarz