Sprawdź kto wygrał kawę Gallo i kubek termiczny od Horeca Caffee

Moi drodzy,

w imieniu swoim i sponsora dziękuję za każde zgłoszenie. Przepraszam Was również za opóźnienie w ogłoszeniu wyników.

Jednocześnie przypominam, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Wybór nie był łatwy, ale… ogłosić go trzeba. Nie przedłużając dłużej… Nagroda trafia do…

Pani Danki K.

Wow 😍 ❤️ z wielką przyjemnością biorę udział 🍀 🍀 kocham kawę za jej smak aromat za to że potrafi mnie postawić na nogi w tedy gdy myślę że już nic tego nie zrobi 😊uwielbiam zapach świeżo mielonej kawy zawsze mam taki z rana gdy miele ją sobie a weekend gdy mąż mnie taka budzi sprawia że krew szybciej zaczyna krążyć a zmysły zaczynają pracować❤️ z wielką przyjemnością spróbuję tej kawy do tego ten kubek świetnie się nada na moje wycieczki i podróże z mężem żebym mogła mieć zawsze pyszna świeżo parzoną kawę 😋😋😋😋 Zapraszam do wspólnej zabawy…”

Uwaga!

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Treść oświadczenia:

“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz