Sprawdź kto wygrał bon na zakupy w sklepie Gibar

Moi drodzy,

w imieniu swoim i sponsora dziękuję Wam za udział w zabawie. Wybór zwycięzcy jak zawsze nie był łatwy.

Zanim ogłoszę wyniki przypomnę tylko, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Nagroda trafi do…

Pani Małgorzata K.

„Słodycze Gibar.. są wyjątkowe, bo nie pozwalają nam zapomnieć że w głębi duszy ciągle jesteśmy małymi dziećmi ? i ten mały łakomczuch siedzi w nas, czerpiąc dziecięcą radość z każdego cukierka. Bo z każdym kęsem wyzwalają się w nas skrywane pokłady endorfin, które eksplodują kiedy rozkoszujemy się wyborną rozpływającą się w ustach czekoladą, mięciutką owocową galaretką czy słodziutką śliweczką ukrytą pod czekoladową skorupką ? To prawdziwa uczta dla podniebienia i niebo w gębie jak nie kochać słodyczy, Gibar to magia ?”

Uwaga!

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Treść oświadczenia:

“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz