Smakują jak „prawdziwe” – zamienniki nie tylko dla wegan

Dla kogo przeznaczony jest sklep wegański online?

Produkty wegańskie wzbudzają coraz większe zainteresowanie. Interesują się nimi nie tylko weganie i wegetarianie, ale osoby, którym zależy na redukcji wagi i częściowemu ograniczeniu produktów pochodzenia zwierzęcego. Wegańskie produkty wytwarzane są wyłącznie ze składników pochodzenia roślinnego, przede wszystkim ze zbóż.  Nie mają w składzie komponentów modyfikowanych genetycznie zwanych popularnie GMO, laktozy, orzechów, wszelkich chemicznych środków konserwujących i sztucznych barwników.

Sklep wegański online oferuje również „zamienniki” żywności zawierającej białka zwierzęce. Są to na przykład mleko i sery wegańskie w wielkim wyborze, które nie odbiegają walorami smakowymi od prawdziwego cheddara, parmezanu czy mozarelii, przyprawione są naturalnymi ziołami i doskonale sprawdzają się w kuchni. Oprócz tego sklep wegański online proponuje klientom wybór słodyczy, sosów, przypraw, pierogów a także zamienników jajek z których można przyrządzić smaczną jajecznicę lub używać ich do potraw i wypieków.

Gdzie można kupić najlepsze produkty wegańskie?

Sklep wegański online, który gwarantuje prawdziwie wegańskie przysmaki wysokiej jakości to vegesklep.pl z siedzibą w Warszawie. Współpracuje między innymi z grecką firmą Violofe wyspecjalizowaną w zamiennikach nabiału i produkującą w zasadzie wszystkie najbardziej popularne rodzaje sera w wegańskim wydaniu. Vegesklep.pl został założony przez magistra farmacji i entuzjastę zdrowego żywienia Piotra Skopca, który sukcesywnie poszerza ofertą, a w zarządzanie firmą zaangażowana jest cała rodzina. Pomysł na vegesklep.pl powstał w wyniku zapotrzebowania na produkty niskobiałkowe i stopniowo przerodził się w sklep dla wegetarian i wegan z Warszawy i nie tylko.

Dlaczego warto kupować w sklepie wegańskim online?

Nawet częściowe stosowanie potraw wegańskich może mieć pozytywny wpływ na zdrowie. Wegańskie produkty spożywcze są niskokaloryczne i  pozbawione tłuszczu. Taka dieta zmniejsza ryzyko występowania wielu groźnych chorób – między innymi układu krążenia, nowotworów, otyłości, chorób wątroby i trzustki, miażdżycy, cukrzycy i próchnicy zębów. Stopniowe przechodzenie na dietę pozbawioną zwierzęcych składników powinno odbywać się pod kontrolą lekarza, który zaleci regularne wykonywanie odpowiednich badań. Wegańska dieta nie musi być monotonna i nieciekawa. Kupując w vegesklep.pl można nadal cieszyć się słodyczami czy doskonałą pizzą z kilkoma gatunkami sera – wszystko w wegańskim, zdrowym wydaniu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz