Sexy soki. Piękno, zdrowie, energia. Wyd. Vital. Recenzja.

sexy-soki-piekno-zdrowie-energia-recenzja„Owoce i warzywa zawierają bardzo szeroką gamę potrzebnych naszym organizmom składników odżywczych w wysoce przyswajalnej postaci. Przepisy na soki i koktajle Kris Carr to rozkoszny sposób na upajanie się eliksirami pełnymi bogactwa natury”

– dr Christine Northrup, autorka bestselleru New York Timesa „Sekrety wiecznie młodych kobiet”

 

W moim domu uwielbia się świeżo wyciskane soki i koktajle. Szczególnie cieszę się z faktu, że moje pociechy tak za nimi przepadają. Zawsze uważałam, że takie „napoje” to najlepsze i najsmaczniejsze źródło zdrowia. Dlatego tak się ucieszyłam, gdy dostałam książkę „Sexy soki. Piękno, zdrowie, energia” Wydawnictwa Vital. Każda strona to dla mnie źródło wspaniałej inspiracji i wiedzy. Autorką książki jest Kris Carr – znana autorka bestsellerów New York Timesa i orędowniczka zdrowego stylu życia. Książka „Sexy soki. Piękno, zdrowie, energia”, to doskonała pozycja dla wszystkich, którzy pragną zachować zdrowie, piękno i energię przez całe życie. Czy wiecie, że codzienne picie koktajli wpływa na poprawę kondycji cery, włosów i paznokci? Ponadto zmiana nawyków i wprowadzenie do jadłospisu świeżych soków i poszczególnych koktajli pomaga również w dbaniu o szczupłą sylwetkę i pozbyciu się nagromadzonych w organizmie toksyn. Dodatkowo stanowią one ogromny zastrzyk energii oraz witamin dla każdej komórki naszego ciała. A co równie ważne są smaczne, odżywcze i naprawdę proste w przygotowaniu. Wystarczy, że włączymy je do swojego codziennego jadłospisu, a po jakimś czasie nasz organizm zacznie się zmieniać na lepsze.

Książka podzielona jest na trzy części:

I. „Przygotowując się na zdrowie” – zalety i założenia, kilka słów o wyciskaniu soków i blendowaniu, jak przygotować swoją kuchnię, przegląd podstawowych składników, z których tworzone są soki i koktajle oraz informacje jak utrzymać zdrowy nawyk picia i robienia soków i koktajli.

sexy-soki-recenzja-4

sexy-soki-recenzja-3

II. „Przepisy” – wspaniałe, a co najważniejsze zdrowe przepisy na soki, koktajle, a także mleka z orzechów i nasion. Ogromne źródło wiedzy i inspiracji podane w bardzo pięknej formie.

sexy-soki-recenzja-2

sexy-soki-recenzja-7

sexy-soki-recenzja-6

sexy-soki-recenzja-5

sexy-soki-recenzja-8

III. „Trzydniowe oczyszczanie organizmu” – znajdziecie tu trzydniowy jadłospis. Nie jest on oparty jedynie na sokach i koktajlach, autorka dzieli się z nami również kilkoma smacznymi, lekkimi i zdrowymi przepisami.

Czy polecam Wam tą książkę? Tak. Pięknie wydana, niezwykle inspirująca pozycja z bardzo ciekawymi, a co najważniejsze zdrowymi i cennymi dla naszego zdrowia przepisami i wskazówkami. Osobiście przejrzałam ją już nie raz, a kolejne przepisy pojawiają się na moim stole i… są naprawdę pyszne.

„Sexy soki. Piękno, zdrowie, energia”
Autor: Kris Carr
Objętość: 404 stron
Okładka: miękka
Wydawnictwo: Wydawnictwo Vital

Vital front

http://wydawnictwovital.pl/

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz