Royals Sekret księcia. Recenzja.

Przystojny książę, silne emocje, uczucia, tajemnice, namiętność… To wszystko skrywa w sobie “Royals. Tom 2. Sekret księcia” Geneva Lee. Jest to druga część bestsellerowej trylogii ROYALS, którą pokochało wiele kobiet. Czy i ta część okazała się sukcesem? Czy jest, to bestseller z którym nie można się rozstać? 

Książka jest kontynuacją wydarzeń, które zaserwowała nam autorka w pierwszej części. Clara odchodzi od Alexa. Poznała zbyt wiele sekretów, nie chce też wciąż być jedynie ukrywaną kochanką. I choć jej serce jest rozdarte, wie że podjęła dobrą decyzję. Alex nie mógł jej dać tego czego tak naprawdę pragnęła. Sam obawiał się, że jego świat może ją zniszczyć. W końcu panują tam zupełnie inne zasady. Czy jednak, aby na pewno może to ich rozdzielić? Czy bohaterowie mają szansę na szczęśliwe zakończenie historii?

Książkę czyta się dość lekko, jest pełna tajemnic z przeszłości, ale też i odpowiedzi na pytania, które mogły nurtować po przeczytaniu pierwszego tomu. Oczywiście nie zabrakło też scen erotycznych, których moim zdaniem było jednak za dużo. To dla mnie zdecydowany minus. Ale może dla niektórych ta ilość będzie wręcz idealna? Atutem książki jest niewątpliwie, to jak  Geneva Lee buduje napięcie, jak pozostawia czytelnika w ciągłej niepewności. Do tego epilog i zakończenie… To wszystko sprawia, że z chęcią sięgnę po kolejny tom. Książka idealnie sprawdzi się na deszczowe dni. Tajemnice, mroczność, przystojny książę… Nic tylko czytać.

“Royals. Tom 2. Sekret księcia” Geneva Lee
Objętość: 376 stron
Rok wydania: 2018
Wydawnictwo: Kobiece

taniaksiazka

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz