Prezent na 30 urodziny – co warto wybrać?

Czy wy też czasem zmagacie się z tym odwiecznym dylematem – „co kupić jej/jemu na urodziny?”. Ja miałam tak kiedyś dość często. Przeszukiwanie tysięcy stron, sklepów, dopytywanie rodziny, przyjaciół, siostry, brata co najbardziej spodobałoby się solenizantowi. Skreślanie z listy tych mało oryginalnych prezentów. Uf… czasem naprawdę nie było łatwo. Myślałam, że ta „męka” będzie trwać zawsze. Na szczęście znalazłam stronę, która od dłuższego czasu jest moim numer jeden. Stronę, na której każdy znajdzie może inspiracji na każdą okazję nie tylko na urodziny. Mowa oczywiście o MyGiftDNA.pl  Jeśli jeszcze nie znacie tej stronki, to polecam Wam tam zajrzeć. Uwierzcie mi, że naprawdę warto. Tu naprawdę znajdziecie pomysły na każdą okazję.

Ja ostatnio wybierałam się na 30 urodziny mojej koleżanki. Wiadomo – 30 lat, okrągła wyjątkowa liczba zwłaszcza dla kobiety – dlatego i prezent musiał być wyjątkowy. Na co postawiłam tym razem? Na coś praktycznego i coś z delikatną nutą humoru.

Magda (tak, tak moja imienniczka) uwielbia dobre wino. W szczególności czerwone. Na jej imprezach nie może go zabraknąć, a podobno i wieczorami dla odprężenia od czasu do czasu sięgnie po małą lampkę wina (tego z „wyższej półki”). Dlatego wspaniałym pomysłem dla niej był zestaw do wina. Postawiłam na prezent z nutą humoru, który widać w grawerunku:

„EAT CHOCOLATE

drink wine

SLEEP NAKED”

To był przysłowiowy strzał w 10. Solenizantka była zaskoczona i aż się rozpłakała z radości. W środku pięknej skrzyneczki znajdziecie czteroczęściowy zestaw do wina. Wszystko wykonane jest naprawdę solidnie i z dużą starannością. Polecam! Oczywiście na stronie MyGiftDNA.pl znajdziecie takie zestawy z najróżniejszymi grawerami, na niektórych możecie nawet wygrawerować konkretne imię solenizanta. Polecam przejrzeć całą ofertę – zestawy do wina.

Do zestawu warto również dobrać wyjątkowe kieliszki do wina Mi najbardziej podobał się kieliszek do wina „Nie ma ideałów” Piękny grawer z nutą humoru. A jeśli Wasz solenizant jest zwolennikiem nalewek, tu również macie ogromny wybór. Te zestawy z karafką są po prostu przepiękne 🙂

Poza zestawem do wina postawiłam na coś zupełnie innego. Coś co będzie stanowić nie tylko ozdobę pokoju, ale też pozwoli solenizantce się dobrze wyspać i wywoła uśmiech na jej twarzy (i domowników). Mówię o wspaniałej poduszce dekoracyjnej „Jeszcze 5 minut” Poduszka spodobała się wszystkim. Przyznam Wam szczerze, że sama też taką na pewno sobie kupię 😉 Bo któż z nas nie chciałby pospać jeszcze choć 5 minut 😉 Bawełniana poduszka ma wymiary 50×50 cm o grubości 13/15 cm. Jest naprawdę miękka w dotyku i sprężysta. Wypełnienie jest wolne od alergenów i bezzapachowe. Poduszkę otrzymacie w przeźroczystej folii ze wstążeczką, więc od razu macie ją zapakowaną na prezent. Ja akurat pakowałam ją w duże pudło, więc zdejmowałam folię. Na stronie znajdziecie duży wybór poduszek z najróżniejszymi napisami.

Inne pomysły na Prezent Na 30 Urodziny można zobaczyć na stronie MyGiftDNA.pl. Wybór jest naprawdę duży – zarówno dla pań, panów, jak i par. Dla panów polecam np. zestaw z porfelem Naprawdę warto. Mój mąż ma taki zestaw z monogramem i jest z niego bardzo zadowolony. Produkt jest naprawdę wysokiej jakości. Co też mój mąż czasem nie robi z portfelem, a… wszystko nadal jest w idealnym stanie 😉

Print Friendly, PDF & Email

8 comments

Dodaj komentarz