Prezent dla małego podróżnika

Twoje dziecko zachwycone jest otaczającym go światem. Wszędzie go pełno i już widzi się jako wielki odkrywca i podróżnik. To wspaniale 🙂 Dziecięce pasje trzeba rozwijać. Jeśli rośnie wam mały podróżnik, to warto mu kupić kilka rzeczy, które pomogą rozwijać pasję i sprawią dziecku ogromną radość.

Atlas dla najmłodszych

Pasję trzeba rozwijać. Warto też by mały podróżnik co nieco dowiedział się o świecie. I tu doskonale sprawdzi się atlas świata dla dzieci. Taki atlas to doskonała pomysł na prezent. Kolorowe, przejrzyste mapy oraz barwne ilustracje ułatwią i uprzyjemnią poznawanie bliskich i dalekich zakątków naszej planety. To też świetna pomoc podczas stawiania pierwszych kroków w nauce geografii. 

Książki o podróżach

Dziecięca wyobraźnia nie ma granic. Co najlepiej ją rozwija? Oczywiście czytanie książek, a tych o podróżach jest naprawdę wiele. Uzupełnij biblioteczkę dziecka o nowe ciekawe książki. To zawsze dobry pomysł na prezent.

Lupa, kompas i lornetka

Czy prawdziwy podróżnik może się obyć bez kompasu, lupy i lornetki? Zdecydowanie nie 😉 Warto kupić dziecku taki zestaw. Na pewno będzie nim zachwycony.

By uwiecznić każdy moment

Aparat sprawi radość każdemu maluchowi. Dzięki niemu będzie mógł uwiecznić każdy moment niezwykłej podróży. Dzieci uwielbiają robić zdjęcia. Wybierając aparat dla małego podróżnika, trzeba pamiętać o tym, by sięgnąć po solidny model. Maluch zdobywający nie jeden szczyt może upuścić swój aparat. Aparat może też mu się zamoczyć. Każdy z nas wie, że dziecko ma różne „przygody” 😉

By podróż nie była nudna

Warto też kupić coś, co umili podróż. Jadąc samochodem w dalsze zakątki, dziecko najzwyczajniej na świecie się nudzi. Nasz wyjazd może też zostać przerwany przez deszczową pogodę. Na takie wypadki trzeba mieć coś, co zapewni maluchowi rozrywkę. W końcu nawet mali podróżnicy się nudzą ? Sprawdzą się tu różne interaktywne i kreatywne zabawki lub gry planszowe. W sklepach dostępne są takie, które nie zajmują dużo miejsca w bagażu. Uno, memory, mini puzzle, karty. Wybór jest naprawdę duży.

Co jeszcze dopisalibyście do tej listy?

 


Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz