Perełki zapachowe do prania Lenor Unstoppables. Czy warto je kupić?

Słyszeliście już o perełkach Lenor Unstoppables? Ja poznałam je dzięki udziałowi w kampanii TRND. Kampania powoli dobiega końca. W jej ramach otrzymałam do przetestowania perełki dla mnie i próbki do rozdania znajomym i rodzinie. Jakie są moje wrażenia? Czy warto zainwestować w tej produkt? Jak go stosować, do czego? O tym przeczytacie poniżej.

Czym są perełki zapachowe do prania Lenor Unstoppables?

To specjalne małe perełki, które wsypujesz do pralki przed rozpoczęciem prania, aby cieszyć się długotrwałą świeżością ubrań. Perełki rozpuszczają się podczas prania, uwalniając swój zapach. Perełki (wg producenta) mają zapewnić świeżość aż do 12 tygodni.

W przeciwieństwie do płynów do płukania tkanin, perełki Lenor Unstoppables nie zawierają składników zmiękczających, więc można je stosować do wszystkich rodzajów tkanin, w tym ręczników, pościeli czy nawet odzieży sportowej.

Można je stosować do wszystkich kolorów, materiałów i przy każdej ilości prania.

W ofercie znajdziecie:

 • Lenor Unstoppables FRESH (testowany przeze ze mnie)
 • Lenor Unstoppables BLISS
 • Lenor Unstoppables LAVISH
 • Lenor Unstoppables DREAM

Jak używać perełek?

 • Krok 1 – Wsyp perełki zapachowe do bębna pralki.
  Dzięki innowacyjnej formie perełek, zapach możemy stopniować i na własną rękę odkrywać ile perełek przyniesie nas w świat wyjątkowych, zapachowych doznań! Efekt może być subtelny lub prawdziwie piorunujący – decyzja należy do Ciebie!
 • Krok 2 – Włóż ubrania i dodaj środek piorący.
 • Krok 3 – Dodaj płyn do płukania Lenor, aby nadać tkaninom dodatkową miękkość.
  Perełki zapachowe Lenor Unstoppables z płynem do płukania Lenor mogą stworzyć nową kompozycję, która oszałamiająco podziała na nasze zmysły! Ten pełen świeżości duet doskonały każdy może odkryć dla siebie! Pamiętaj: Stosuj płyn do płukania tylko wtedy, gdy jest on odpowiedni dla określonego rodzaju tkanin.

Czy warto je kupić?

Długotrwała świeżość, zapach, dodatkowa miękkość, łatwość zastosowania, to zdecydowanie przemawia za stosowaniem perełek zapachowych Lenor Unstoppables. Dodatkowym atutem jest na pewno fakt, że perełki można stosować do każdych tkanin bez względu na to czy są kolorowe czy też białe. Ja głównie dodaję perełki do prania ręczników i pościeli. Polecam każdemu uprawiającemu sport. Perełki zyskały bardzo dobre opinie również u moich znajomych i rodziny. Duża część osób po zastosowaniu próbki zakupiła już perełki w sklepie. Czy są jakieś minusy? Niektóre osoby wymieniły tu cenę – „Mogłyby być odrobinę tańsze”. Ale myślę, że czasem warto zapłacić ciut więcej za produkt dobrej jakości. A takie właśnie są perełki Lenor Unstoppables. Podsumowując. Czy polecam? Tak.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz