P.S. Wciąż cię kocham. Jenny Han – recenzja

P.S. Wciąż cię kocham. Chłopcy. Tom 2” Jenny Han, to kontynuacja bestsellerowej serii „Do wszystkich chłopców, których kochałam”. Tym razem Lara Jean i Peter zaczynają tworzyć związek. Jednak, jak to w życiu bywa, nie idzie im tak jakby tego chcieli. Na drodze do szczęścia znów stoi Genevieve (była dziewczyna Petera) i… pewien adresat miłosnych listów. Wybory są trudne, tak samo jak całe życie. Jak to się skończy? Czy zaufać sercu czy rozsądkowi? O tym dowiecie się z książki. Nie chcę Wam za dużo zdradzać 😉

Co jest dla mnie ogromnym plusem tej książki? Styl autorki. Całość jest lekka i nie brakuje w niej humoru. Dzięki temu kartki książki przewraca się bardzo szybko. Owszem znalazłam w tej książce kilka „małych zgrzytów”, ale czy powinnam się tak czepiać? Takie książki dla młodzieży nie muszą być idealne. Poza tym ja już mam ciut inne podejście do życia wynikające z doświadczenia, dlatego czasem po prostu przymykałam oko na niektóre zachowania bohaterów czy też przewidywalne rozwiązania. Po książkę sięgnęłam dla rozrywki, odprężenia, oczekiwałam czegoś lekkiego z miłością w tle i to też dostałam. A nawet ciut więcej.

Podoba mi się, to że autorka kładzie nacisk na więzi rodzinne. Pokazuje też jak zawodne mogą być przyjaźnie i że nic nie trwa wiecznie, jeśli przestaniemy to pielęgnować.

W skrócie – lekka, przyjemna książka, która pod koniec nawet potrafi zaskoczyć. Fani serii na pewno będą zadowoleni. Ale i ja z chęcią sięgnę po kolejny tom.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz