Wygraj kupon na zakupy w sklepie Gibar

Witajcie moi drodzy,
 
dziś wraz ze sponsorem Gibar Słodkości z tradycją zapraszam Was do udziały w słodkiej zabawie. Do wygrania jest kupon o wartości 50 zł na zakupy w sklepie sponsora. Oj można sobie lub bliskim osłodzić życie, bo na stronie https://gibar-sklep.pl/ znajdziecie cukierki, draże, ciasteczka itd. Dla każdego coś pysznego 😉

A co zrobić by wygrać?

 Dokończ zdanie: „Słodycze od Gibar…”

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe:  Dokończ zdanie: „Słodycze od Gibar…”

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Kupon o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie https://gibar-sklep.pl/ Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest Gibar Słodkości z tradycją. Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora Gibar oraz fanpage Słodkie okruszk
 6. Konkurs trwa od 29.05.2020 do 14.06.2020 (włącznie).
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

2 comments

 1. deremary says:

  Słodycze od Gibar przenoszą mnie w czasy dzieciństwa – nie ma trosk, zmartwień, są tylko radość, uśmiech, poczucie bezpieczeństwa i małe słodkie przyjemności na które czekamy z niecierpliwością 🙂

 2. Anna says:

  Słodycze od Gibar słodko smakują
  i szary świat kolorują oraz taki oto przepis nam serwują:
  1 kilogram myślenia pozytywnego,
  1 łyżkę uśmiechu słonecznego,
  szczyptę dobrego nastroju i radości,
  10 kilo serdeczności,
  2 szklanki pozytywnej energii i humoru,
  aby szarą codzienność ubarwić – 1 litr koloru,
  odrobinę szczęścia i radości,
  garść spełnionych marzeń i moc miłości.
  Jeden łyk i podróżuję do krainy marzeń,
  gdzie można poczuć magię pozytywnych wrażeń,
  jest dużo uśmiechu pełnego słońca,
  rzeka optymizmu, która płynie bez końca,
  las szczęścia, który nie wyginie,
  tęcza pokoju, która nigdy nie zginie,
  góra miłości, która wysoko się wznosi,
  chmura radości, która do nieba unosi,
  są gwiazdy pełne blasku, które spadają
  i wypowiedziane życzenia spełniają.
  W takiej cudownej krainie żyć bym chciała,
  w końcu motylem bym się stała,
  wysoko do nieba poleciała
  i niczego więcej do szczęścia nie potrzebowała!

Dodaj komentarz