Olej magnezowy. Recenzja książki.

Olej magnezowy. Recenzja książki (2)„To niezwykle przykre, że niedobór tak taniego i nietoksycznego składnika odżywczego, jakim jest magnez, wywołuje szereg chorób wiążących się z ich niewymiernymi skutkami oraz cierpieniem, dotykających ludzi na całym świecie.”

– dr Steven Johnson

Dziś polecam Wam kolejną książkę, w której znajdziemy mnóstwo cennych informacji na temat magnezu. Od dawna wiedziałam, że jest on niezwykle cenny i ważny, ale nie sądziłam że odgrywa aż tak kluczową rolę w naszym organizmie. W książce „Olej magnezowy. Bezpieczne terapie środkiem o najwyższej przyswajalności” autorka Brigitte Hamann dzieli się z nami wiedzą na temat magnezu oraz tzw. oleju magnezowego, który wg niej jest wspaniałym naturalnym środkiem na wiele schorzeń. W książce znajdziemy nie tylko szereg informacji, ale również m.in. przepis jak samodzielnie przygotować olej magnezowy oraz jakie są jego zastosowania i dawkowanie na wiele dolegliwości. Z książki dowiemy się m.in.:

  • jak w naturalny sposób chronić swoje serce i naczynia krwionośne oraz zmniejszyć ryzyko wystąpienia zawału czy udaru;
  • znajdziemy proste metody na rozluźnienie mięśni, obniżenie poziomu stresu, poprawienie jakości snu i wzmocnienie kości;
  • jak w prosty sposób wyostrzyć pamięć i koncentrację;
  • jak zapobiec cukrzycy;
  • jak odzyskać siłę, energię i witalność;
  • jak wykorzystać tytułowy olej magnezowy jako środek odmładzający oraz pielęgnacyjny.

Książka jest napisana w sposób czytelny i jasny, dzięki czemu czyta się ją naprawdę przyjemnie. Autorka przekazuje szereg informacji w sposób przystępny dla każdego czytelnika. Czy wiedzieliście, że magnez jest niezwykle istotny w procesie przemiany materii oraz że ma on wpływ na zachowanie szczupłej sylwetki? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych z naszym zdrowiem i wpływem magnezu na nasz organizm znajdziecie w książce „Olej magnezowy. Bezpieczne terapie środkiem o najwyższej przyswajalności”. Polecam Wam ją przeczytać 🙂 Warto.

Olej magnezowy. Recenzja książki (1) Olej magnezowy. Recenzja książki (3)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz