Najlepszy prezent dla 4-latka. Klocki Blocki MUBI

Najlepszy prezent dla 4-latka. Klocki Blocki MUBI

Święta już tuż tuż. Jeśli zastanawiacie się co kupić swojemu dziecku w prezencie, to z serca polecam Wam klocki BLOCKI z serii MUBI. Klocki z tej serii towarzyszą nam już długo. Mój synek je uwielbia. Po jego pokoju pędzą kolorowe lokomotywy z wagonami (jedna z lokomotyw nawet mruga oczkami), po przedpokoju i naszym pokoju z zawrotną prędkością na ratunek innym zabawką wyrusza czerwona straż pożarna. Każda złożona zabawka jest nie tylko śliczna, ale też i solidnie wykonana. Moje dzieci (, bo klockami uwielbia się bawić również córeczka, razem z bratem tworzą najróżniejsze scenariusze zabaw) przetestowały klocki BLOCKI z serii MUBI na milion różnych sposobów. Jeśli macie w domu małe dzieci, to wiecie, że mają najróżniejsze pomysły 😉 Synek często mocno opiera się o samochodziki. Te wykonane z klocków do tej pory są w idealnym stanie, nic nie pękło. Klocki są przygotowane naprawdę z myślą o najmłodszych. Solidne, bez ostrych kantów, maluchy same mogą składać i rozkładać je tworząc nowe pomysłowe pojazdy czy domki. I co równie ważne cała seria świetnie do siebie pasuje. Klocki można ze sobą łączyć powiększając swój świat zabaw do olbrzymich rozmiarów. Czasem cały pokoik moich dzieci, to jeden wielki plac zabaw.

Ostatnio do naszej kolekcji dołączyły dwa nowe zestawy klocków z serii MUBI:

Klocki Blocki Mubi Police oraz Dostawa Drewna

Klocki Blocki Mubi Police, to wspaniały 38 elementowy zestaw klocków dedykowany dla najmłodszych wielbicieli samochodów policyjnych. Mój synek je uwielbia. Po złożeniu mamy wspaniały posterunek policji z dużym garażem, do którego możemy wjechać naszym radiowozem. Wóz policyjny jest na baterie – świeci, wydaje dźwięki i jeździ. Co najważniejsze jest solidny! Klocki można złożyć na różne sposoby. Na zdjęciach ten podstawowy, który mój synek lubi najbardziej 😉 Klocki spodobały się nawet jego kuzynowi. Ileż było radości i wspólnej zabawy.

A w oddali słychać było dźwięki lokomotywy dostarczającej drewno….

Zestaw „Dostawa Drewna„, to kolejna propozycja dla małych wielbicieli lokomotyw pędzących po torach. Cały zestaw jest pięknie wykonany, kolorowy. Tory z łatwością składa małe dziecko. Zestaw można łączyć z innymi z tej samej serii. Mój synek uwielbia tworzyć najróżniejsze pętle z torów i stawiać na nich po dwie-trzy lokomotywy. Lokomotywa oczywiście wydaje dźwięki, świeci.

Szczerze polecam Wam klocki Blocki z serii MUBI

Jeśli szukacie pomysłów na świąteczny prezent, to takie klocki będą idealne! Nie tylko sprawią dużo radości, ale też i rozwiną w maluchu kreatywność, zdolności manualne i wyobraźnię. Polecam!

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz