Najlepsze przekąski na wieczór z filmem lub serialem

Wieczór z filmem lub serialem to jeden z najbardziej popularnych sposobów na spędzenie czasu z bliskimi lub znajomymi. Jeżeli razem ze swoją paczką przyjaciół jesteście umówieni na wspólny seans, koniecznie przygotuj przekąski, które będą smakowały wszystkim. Nie zapomnij o zaufanej restauracji fast food pod telefonem w razie sytuacji, kiedy zabrakłoby już prowiantu w domu, co oznaczałoby konieczność złożenia zamówienia na dodatkowe jedzie. 

Słone przekąski – zawsze się sprawdzą

Najbardziej klasyczne oraz typowe rozwiązania są często najprostsze. Podobnie jak te, które wydają się z pozoru zbyt łatwe, aby mogły przynieść spodziewane rezultaty. Dlatego jeżeli zastanawiasz się, co będzie najlepszym i najsmaczniejszym rozwiązaniem na wieczór z przyjaciółmi oraz dobrym kinem, wybierz się do sklepu po słone przekąski. Chipsy, paluszki, krakersy i chrupki to doskonały sposób na pozbycie się stresu, zajęcie rąk podczas emocjonujących scen oraz szybkie przełykanie, jeżeli chcesz koniecznie w krótkim czasie skomentować akcję, która właśnie rozegrała się na ekranie. 

Przygotuj mięsne dania oraz takie w wersji wegetariańskiej

Obecnie coraz więcej osób decyduje się przejść na wegetarianizm. Dlatego aby mieć pewność, że nikt u Ciebie podczas oglądania filmów nie będzie siedzieć głodny, postaw zarówno na mięsne szybkie przekąski jak i takie w wersji wegetariańskiej. Doskonale sprawdzą się nuggetsy. Pierwsza wersja może być zrobiona z kurczaka. Delikatna, chrupiąca panierka z odpowiednią ilością przypraw spełni doskonale swoje zadanie jako bardziej treściwy posiłek pomiędzy paluszkami oraz chrupkami. Jeżeli wiesz, że część osób w Twojej ekipie lubi dania w wersji pikantnej, dodaj do panierki pokruszonej papryczki chili lub do samego mięsa odrobinę papryczki jalapeno. W ten sposób zyskasz ostre, szybkie danie, które będzie doskonałym przerywnikiem pomiędzy kolejnymi odcinkami i pozwoli na chwilę odpocząć od napięcia, jakie jest spowodowane wydarzeniami pokazywanymi na ekranie. Jeżeli chcesz przygotować wersję wegetariańską dania, skorzystaj z żółtego sera. Obecnie w wielu sklepach spożywczych sprzedawane są gotowe kawałki sera pokrojone w wygodnej formie. Wystarczy, że wykorzystasz podobną panierkę do tej stosowanej w przypadku kurczaka. Pamiętaj, że możesz tutaj dodać znacznie więcej przypraw. Jest to nawet wskazane, ponieważ ser łagodzi ostre potrawy oraz potrafi odbierać część smaku przyprawą. Podobnie jak kurczaka, ser również możesz podać w wersji pikantnej, z ostrą papryczką w panierce lub zawiniętą w ser żółty. 

Co w chwili, kiedy skończy się jedzenie?

Zdarza się, że film lub serial są tak fascynujące, że pochłaniają całą Waszą uwagę. Wówczas zanim się obejrzycie, wszystkie talerze robią się puste. Oglądając oraz komentując kolejne sceny akcji, nawet nie zwracacie uwagi co oraz ile jecie. Jednak w chwili, kiedy seans się kończy, macie ochotę na więcej. Zarówno wrażeń, jak i jedzenia. Wówczas z pomocą przychodzi KFC. Sprawdzona restauracja sprzedająca fast food na miejscu, na wynos oraz w dowozie to doskonałe rozwiązanie na wieczór, kiedy nagle okazało się, że wszystkie przygotowane przekąski nie wystarczyły, ponieważ film był zbyt wciągający. Dlatego jeżeli jesteś gospodarzem imprezy i widzisz, że na stole zaczyna brakować słonych przekąsek oraz innych rodzajów jedzenia, koniecznie sięgnij po telefon. Nie musisz nigdzie dzwonić, rozpraszając innych. Wystarczy, że skorzystasz ze specjalnej strony internetowej stworzonej z myślą o składaniu zamówień. Kilka prostych ruchów i Wasz wieczór z emocjonującymi seansami uratowany. 

*artykuł sponsorowany

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz