Przekąski pełne smaku i zdrowia – Bakeo

Przekąski pełne smaku i zdrowia - Bakeo 3W ciągu dnia, wieczorami, przy filmie czy przy komputerze… uwielbiam mieć coś smacznego pod ręką. Przeważnie, jest to zdrowszy lub mniej 😉 deser, który osobiście przygotowuje. Ale wiadomo, że nie zawsze jest na to czas i ochota. A przekąsić by się coś chciało. Dlatego dziś chciałabym Wam przedstawić wspaniałą, smaczną, bardzo różnorodną przekąskę, która jest zdrowa i nie stracicie na jej przygotowanie nawet minuty. Wystarczy otworzyć pudełko i wybrać smak, na który w danej chwili mamy ochotę. A wszystko, to dzięki Bakeo.

Bakeo.pl to wspaniały sklep internetowy z innowacyjnym pomysłem. Znajdziecie w nim różnego rodzaju zdrowe przekąski. Podzielono je na 5 rodzajów, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie:

  • orzechowe
  • owocowe
  • ziarniste
  • z czekoladą
  • mieszane

W każdym dziale znajdziecie bardzo dużo różnorodnych, wspaniałych mieszanek o unikatowych nazwach, które od razu wywołują uśmiech na twarzy. Czy nie warto spróbować „SpokoKoko” (Mieszanka (45 g): orzechy włoskie, jagody goji, orzechy laskowe, kokos kandyzowany) lub „Deko Czeko” (Mieszanka (48 g): wiśnie suszone, orzechy laskowe w czekoladzie, migdały). Brzmi pysznie, prawda?

Dzięki uprzejmości Bakeo.pl miałam niebywałą przyjemność skosztować zawartości tej wspaniałej paczuszki. Jedynym problemem dla mnie był wybór przekąsek, ponieważ Bakeo oferuje aż 50 smaków. Każda przekąska, którą możemy wybrać do naszej paczki zawiera dokładny opis wartości odżywczych. W pudełeczku znajdziemy 4 wskazane przez nas przekąski. Kolejną zaletą jest bardzo szybka i sprawna przesyłka. Swoją paczkę znajdziemy… w skrzynce pocztowej. Dlatego takie paczuszki od Bakeo sprawdzą się również jako prezent.

W mojej paczce znalazły się 4 wyjątkowe przekąski:

  1. Silnia – baton migdałowy (44 g) z orzechami nerkowca.
  2. Krem Sułtański – mieszanka (48 g): figi suszone, migdały, daktyle suszone.
  3. Alfa & Omega – mieszanka (50 g): morele suszone, żurawina suszona, pestki dyni.
  4. Owocowy Romans – mieszanka (42 g): morele suszone, wiśnie suszone, jabłko suszone.

Przekąski pełne smaku i zdrowia - Bakeo

Wszystkie były wprost przepyszne. I tylko dzięki silnej woli nie zjadłam ich wszystkich od razu. Ale i tak długo nie wytrzymałam 😉 A moim ukochanym smakiem na zawsze pozostanie „Silnia”. Coś niesamowitego!

Zachęcam wszystkich do odwiedzin sklepu

bakeo__logo_wspolpraca

https://bakeo.pl/

https://pl-pl.facebook.com/bakeopl

 

Moi drodzy, Bakeo.pl oferuje nam jeszcze jedno wspaniałe rozwiązanie. Po zgromadzeniu 100 punktów możemy otrzymać darmową paczkę od Bakeo.pl. Jak to zrobić? Wystarczy skorzystać z tzw. kodu polecającego – poniżej mój kod:

FKTL3AK

Dzięki użyciu tego kodu zarówno Wy, jak i ja otrzymamy 10 punktów, które zostaną przyznane zaraz po złożeniu zamówienia.

Przekąski pełne smaku i zdrowia - Bakeo 2

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz