Multikurs – platforma do nauki języków obcych

W obecnych czasach do nauki języków obcych nikogo raczej nie trzeba mocno przekonywać. Często zdobycie nowej pracy lub utrzymanie starej zmusza nas do szybkiego przyswojenia konkretnego języka. Niestety nie każdy z nas ma czas lub pokaźne fundusze na naukę w wybranej szkole czy innej placówce. Dlatego z pomocą przychodzi platforma Multikurs.pl. 

Nauka języków obcych z Multikurs.pl jest szybka, intuicyjna i nie wymaga wychodzenia z domu. Przez to oszczędzamy nasz cenny czas, a uczyć się możemy w dogodnym dla nas miejscu i chwili. Każdy ma możliwość dopasowania poziomu i rodzaju kursu do swoich potrzeb. Multikurs.pl oferuje nam naukę aż 11 języków. A co bardzo ważne zanim dokonamy zakupu możemy sprawdzić BEZPŁATNIE czy dany kurs będzie dla nas odpowiedni. Wystarczy zarejestrować się, a następnie zalogować na stronie Multikurs.pl i przejść do zakładki „Kursy demo”.

bezplatne_kursy__proba

W ten sposób możemy sprawdzić, który kurs będzie dla nas najodpowiedniejszy jeszcze przed jego zakupem.

Osobiście mam przyjemność korzystać z tzw. pakietu „ANGIELSKI GIGAPAKIET 5 KURSÓW ONLINE”.

pakiet_kursow

Wchodząc (w naszym profilu) na wybrany kurs mamy do wyboru 3 opcje:

1. Ostatnie ćwiczenia – dzięki takiej opcji mamy możliwość przypomnienia sobie ostatnich ćwiczeń i rozpoczęcia kolejnego tematu;

2. Lekcje – czyli spis wszystkich lekcji wchodzących w skład danego kursu, wraz z naszymi postępami;

3. MultiDodatki – dodatkowe materiały do nauki.

Poniżej prezentuję Wam w formie obrazków jeden z kursów dostępnych w ramach pakietu – „Angielski Najważniejsze konwersacje w animacjach”.

Angielski_najwazniejsze_konwersacje_w_animacjachMamy aż 60 lekcji. W ramach każdej wykonujemy szereg ćwiczeń, które są oceniane (poprawność wykonania zadania). Ćwiczenia są bardzo zróżnicowane. Uczymy się nowych słów, słuchamy poprawnej wymowy, nagrywamy, oglądamy animacje ułatwiające nam naukę, itp.

angielski__cwiczenia

Angielski_najwazniejsze_konwersacje_w_animacjach__przyklad

Z Mulikurs.pl korzysta już ponad 70 000 zadowolonych użytkowników. Osobiście uważam, że taka forma nauki jest naprawdę warta polecenia. Uczymy się w domowym zaciszu lub wszędzie tam, gdzie możemy zabrać ze sobą komputer. Ustalamy własne godziny nauki. A dodatkową motywację możemy ustalić sobie sami ustawiając tzw. cel dnia, czyli ilość punktów którą musimy codziennie zdobywać. Istnieje również możliwość sporządzania tzw. raportu tygodniowego lub (co jest bardzo ciekawe!) porównanie swoich wyników z innymi kursantami.

Zachęcam Was bardzo do zapoznania się z ofertą platformy Multikurs.pl. Jest naprawę bogata, a każdy kurs jest przygotowany w sposób profesjonalny. Polecam!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz