Konkurs z Wyd. Babaryba Do wygrania 2 zestawy – książka + kokosowe pralinki

Witajcie moi drodzy,

dziś zapraszam Was do udziału w kolejnym konkursie. Tym razem do wygrania coś dla najmłodszych i coś słodkiego dla mamy lub taty. Kokosowe pralinki i wspaniałe książeczki od Wyd. Bababryba. Wygrywają 2 osoby.

Dwa zestawy:

Zestaw 1. Pralinki kokosowe + książka „Naciśnij mnie„.

Zestaw 2. Pralinki kokosowe + książka „Porysuj mnie

A zadanie jest naprawdę proste:

Napisz dlaczego jeden z zestawów powinien trafić właśnie do Ciebie (w odpowiedzi napisz, o który zestaw grasz)

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, wierszyki itd  Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe:  Napisz dlaczego jeden z zestawów powinien trafić właśnie do Ciebie (w odpowiedzi napisz, o który zestaw grasz)

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, wierszyki itd  Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu, można pominąć w przypadku odpowiedzi na FB). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Dwa zestawy: Zestaw 1. Pralinki kokosowe + książka „Naciśnij mnie„. Zestaw 2. Pralinki kokosowe + książka „Porysuj mnie” Wygrywają 2 osoby. Każda może wygrać tylko 1 zestaw.
 5. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Babaryba. Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora na FB Wydawnictwo Babaryba oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 16.09.2020 r. do  27.09.2020 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 4 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz