Konkurs z Goodest. Wygraj zestaw nagród.

Moi drodzy,

chciałabym zaprosić Was do udziału w kolejnym konkursie.

Na stronie Goodest znajdziecie wiele ciekawych i przydatnych akcesoriów i przyborów kuchennych, dodatków do domu, gadżetów oraz upominków. Dziś do wygrania jest zestaw nagród, w którego skład wchodzi: miska z sitem, otwieracz do piwa AS PIKnóż do frytek oraz tarka do sera

Co zrobić by wygrać? Wystarczy dokończyć zdanie:

„Kuchnia, to dla mnie…”

 

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Dokończ zdanie: „Kuchnia, to dla mnie…”
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Zestaw nagród od Goodest: miska z sitem, otwieracz do piwa AS PIKnóż do frytek oraz tarka do sera. Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest Goodest Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora Goodest oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 20.02.2019 r. do 05.03.2019 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

3 comments

 1. Monika says:

  Kuchnia jest dla mnie magicznym miejscem, moją oaza spokoju. To tutaj mogę się wyłączyć i dalej pogłębiać moją pasję, czyli gotowanie. 🙂 Szaleństwa i kombinowania w kuchni nie ma u nas końca. A kiedy mój ukochany usłyszy mój kolejny, szalony pomysł na nowy przepis unosi tylko brew do góry mówiąc : Oczywiście, że się uda i będzie pycha!
  To miejsce, w którym czuje, że jestem w innym świecie 🙂 I zapewniam, nie tylko ja … mój narzeczony również wchodząc i widząc ten chaos dokoła na końcu 😀
  Ale jego radość po skosztowaniu jest dla mnie cenniejsza niż wszystkie prezenty świata 🙂

 2. Wiola says:

  Kuchnia to dla mnie miejsce miłości,
  w niej dużo emocji na co dzień gości.
  Wszystko zaczyna się od śniadania,
  kiedy to szybko po kuchni się gania.
  Potem od nowa jest szykowanie,
  by na obiad utworzyć jakieś świetne danie.
  I wieczorem, ważna sprawa;
  tutaj jedna, tam inna przyprawa.
  I kolacja wnet zrobiona,
  każda osoba zadowolona.
  Bo w kuchni razem czas spędzamy,
  wspólnie gotujemy i wspólnie ganiamy.
  By móc razem zjeść posiłek,
  nie idzie na marne nasz w kuchni wysiłek.

  Akceptuję

 3. Wiola says:

  Kuchnia to dla mnie wyjątkowe miejsce 🙂 Z jednej strony, jest to miejsce przygotowywania posiłków w ciągu całego dnia. Z drugiej natomiast to miejsce, gdzie można spędzić czas wspólnie z ukochanym, porozmawiać, powygłupiać się przy gotowaniu czy sprzątaniu po wszystkim 🙂
  Akceptuję

Dodaj komentarz