Konkurs! Wygraj zestaw 3 kaw od Jackdaw Coffee Roasters

Moi drodzy,

 na moim blogu znajdziecie wiele pysznych i słodkich przepisów. A co do nich najlepiej pasuje? Oczywiście dobra kawa. A taką na pewno można kupić na stronie Jackdaw Coffee Roasters – rzemieślniczej palarni kawy. Tu smak i jakość mają najwyższe znaczenie. Jeśli chcecie spróbować tej pysznej kawy, to zachęcam do odwiedzenia strony lub wzięcia udziału w konkursie 🙂 Do wygrania zestaw 3 kaw po 250 g, które widzicie na zdjęciu – Christmas Blend, Little Italy i Early Bird. A więc jest o co walczyć 😀 A zadanie jest jak zawsze proste 🙂

Co zrobić, aby wygrać zestaw 3 kaw od JACKDAW? Wystarczy dokończyć (rozwinąć) zdanie:

„Ciasto i kawa…”

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia itd ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić nagroda. Szanse są duże ?

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Dokończ (rozwiń) zdanie: „Ciasto i kawa…”

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia itd ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić nagroda. Szanse są duże ?

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub postem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu, nie jest konieczne jeśli udzielamy odpowiedzi na Facebook).
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: zestaw 3 kaw 250 g (widoczny na zdjęciu – kawa Christmas Blend, Little Italy i Early Bird). Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagrody jest Jackdaw Coffee Roasters – Rzemieślnicza Palarnia Kawy UWAGA! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora Jackdaw Coffee Roasters – Rzemieślnicza Palarnia Kawy
  oraz fanpage slodkieokruszki
 6. Konkurs trwa od 28.11.2019 r. do 01.12.2019 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 02.12.2019 roku. Zwycięzca zostanie ogłoszeny w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

3 comments

 1. Klaudia Wiśniewska says:

  Piję sobie kawę z ranka
  obok mleczko i śmietanka
  gdy o świcie wcześnie wstanę
  to nie tęsknię za śniadaniem

  Wodę już w czajniku grzeję
  a za oknem noc widnieje
  myśląc sobie o pogodzie
  powolutku kawę słodzę

  Myślę co mnie dzisiaj spotka
  może wygram w totolotka
  miło jest sobie pomarzyć
  choć to mi się nie przydarzy

  I z energią dzień zaczynam
  filiżankę kawy trzymam
  i radosna moja mina
  bo tak działa kofeina

  Po południu znów zaparzę
  i przy niej sobie pomarzę
  w fotelu wygodnie siadam
  jak dzień minął opowiadam

  Dobre ciastko też pasuje
  „niebo w gębie” wtedy czuję
  choć słodkie liczę kalorie
  smakuje mi wybornie.

  Kawa i ciasto to idealne połączenie
  Każdego z nas popołudniowe marzenie.
  Ach jak zestaw ten smakuje
  A to wszystko przez to, że świetnie się komponuje.

  Gorzki posmak kawy przełamany
  Słodkim gryzem szarlotki, niczym u mamy.
  Czy też sernik czy też tiramisu
  Bez znaczenia – wszystko załączam do jadłospisu.

  Pochwalą mnie wszyscy kawosze
  że o niej piszę z rozgłosem
  chociaż ja ten napój chwalę
  pijcie zawsze ją z umiarem.

Dodaj komentarz