Konkurs! Wygraj maskotkę królika z filmu Piotruś Królik od TYPolska

Moi drodzy,

dziś wraz ze sponsorem TY Polska zachęcam Was do udziału w kolejnym konkursie, w którym do wygrania maskotka królik z filmu „Piotruś Królik” – o imieniu Cottontail. Prawda, że jest urocza 🙂 ?

Głównym bohaterem wspomnianego filmu jest królik PETER RABBIT złośliwy, niepokorny, bardzo ciekawski, więc przytrafia mu się mnóstwo przygód. To bohater, który do tej pory urzekał pokolenia czytelników, a obecnie przeniósł się  na duży ekran. Towarzyszą mu królicze trojaczki: Flopsy, Mopsy i Cottontail, Pani jeż Tiggy Winkle oraz gąska Jemina Puddle. Postacie są barwne, przy tworzeniu maskotek zachowane zostały oryginalne kolory. Każdemu – nie tylko dziecku –  bez względu na wiek, spodoba się na pewno komplet pluszaków z ulubionego filmu. Dziś możecie wygrać jednego z nich. Jak?

 Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Komu w prezencie chcielibyście podarować tą maskotkę?

 

Uwaga! Warunkiem udziału w konkursie jest polubienie fanpage sponsora TY Polska

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Odpowiedz na pytanie: „Komu w prezencie chcielibyście podarować tą maskotkę?”
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagrody: 1 x maskotka królik z filmu Piotruś Królik od TYPolska Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest TY Polska Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora TY Polska 
 6. Konkurs trwa od 28.11.2018 r. do .03.12.2018 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

 

 
Print Friendly, PDF & Email

5 comments

 1. Magdalena says:

  Ja tego cudaka bym podarowała córci ❤ uwielbia pluszaki i ma teraz etap zabawy w mamusie, jakby Ją ucieszył taki ,,synuś,, na pewno by z Nim spała i by wszędzie Go zabierała ?gram dla Kingi ?

 2. edysa says:

  Akceptuję
  Maskotkę króliczka chciałabym podarować mojej córce, ponieważ króliczki bardzo kojarzą się z naszym nazwiskiem, w związku z tym jesteśmy ich wielkimi fanami.

Dodaj komentarz