Konkurs! Wygraj książkę „Twój włoski chleb. Przepisy z różnych regionów”

Moi drodzy,

jakiś czas temu polecałam Wam książkę Aleesandro Vali „Twój włoski chleb. Przepisy z różnych regionów”. Dla początkujących – by poznali podstawy pieczenia chleba, zrozumieli jak ważny jest wybór odpowiedniej mąki, poznali triki na to by ciasto lepiej rosło i wiele ciekawych przepisów. Ale również dla osób bardziej zaawansowanych. Dziś wraz z Wyd. CEDEWU mam przyjemność zaprosić Was do prostego konkursu, w którym nagrodą jest wspomniana książka. Zadanie jak zawsze jest proste:

Napisz dlaczego, to właśni Ty powinnaś / powinieneś wygrać książkę „Twój włoski chleb. Przepisy z różnych regionów” Aleesandro Vali

Mile widziane kreatywne odpowiedzi.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu).

 1. Zadanie konkursowe: Napisz dlaczego, to właśni Ty powinnaś / powinieneś wygrać książkę „Twój włoski chleb. Przepisy z różnych regionów” Aleesandro Vali Mile widziane kreatywne odpowiedzi.
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub pod wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 1 x książka „Twój włoski chleb. Przepisy z różnych regionów” Aleesandro Vali Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest  CEDEWU Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora
 6. Konkurs trwa od 27.07.2018 r. do 03.08.2018 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 4 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji. 
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie podada w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagroda będzie wysyłana wyłącznie na terenie Polski.

 

Print Friendly, PDF & Email

9 comments

 1. Natalia Miszker says:

  Dlaczego to właśnie ja powinnam wygrać książkę „Twój włoski chleb. Przepisy z różnych regionów” Aleesandro Vali? Dlatego, że sama piekę chleb dla mojej rodziny i ciągle chcę udoskonalać swoje przepisy i piec coraz to różniejsze chlebki.Piekłam już chleby bezglutenowe, pszenne, orkiszowe, z samych ziaren, z otrębów z ziarnami i bez. Ale to ciągle dla mnie za mało. Chciałabym móc się zainspirować książką Twój włoski chleb. Przepisy z różnych regionów” i zacząć piec również pyszne włoskie chleby.

 2. Agata says:

  To właśnie ja powinnam wygrać tę interesującą książkę,
  Pieczenie to moja pasja.
  Uwielbiam kiedy znajomi i rodzina z zachwytem zajadają wypieki spod mojej ręki.
  Jakiś czas temu pierwszy raz upiekłam chleb. Zwykły, prosty nieskomplikowany. Ta skórka chrupka mmm mmm…. Nie do opisania.
  Niesty od jakiegoś czasu mam popsuty piekarnik 🙁 brakuje mi tego zapachu i aromatu…..
  Na szczęście ten stan potrwa już niedługo. Nowy piekarnik będzie trzeba wypróbować może właśnie którymś przepisem z nowej książki:-)

  Agata
  agat18@vp.pl

 3. Dorota Grzegorek says:

  Napisałam już na Facebooku dlaczego ja powinnam wygrać a Tu zwiększam swoje szanse. Nie piekłam nigdy chlebka i ta książka byłaby moją wskazówką, podpowiedzią i zachęceniem do upieczenia mojego pierwszego chleba.

Dodaj komentarz