Konkurs. Wygraj 16-elementowy zestaw sztućców od 4BL – For Better Life

Moi drodzy,

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Dlatego dziś zapraszam Was na szybki i prosty świąteczny konkurs. Do wygrania 16-elementowy zestaw sztućców od 4BL – For Better Life . Zadanie konkursowe jest naprawdę proste:

Podziel się przepisem na świąteczne danie lub napisz dlaczego nagroda powinna trafić do Ciebie.

Zdjęcie dania mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny.

 

Pamiętajcie o polubieniu fanpage sponsora 4BL – For Better Life

 

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Podziel się przepisem na świąteczne danie lub napisz dlaczego nagroda powinna trafić do Ciebie. Zdjęcie dania mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny.
 2. Zdjęcia dania (autorskie) można zamieszczać pod postem konkursowym na Facebook lub przesłać na mail: matleen@gazeta.pl. Zdjęcia zostaną umieszczone w specjalnej galerii konkursowej utworzonej na fanpag’u na Facebook.
 3. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub postem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu, nie jest konieczne jeśli udzielamy odpowiedzi na Facebook).
 4. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 5. Nagroda: 16-elementowy zestaw sztućców Wygrywa 1 osoba.
 6. Sponsorem nagród jest 4BL – For Better Life UWAGA! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora 4BL – For Better Life
 7. Konkurs trwa od 11.12.2018 r. do 17.12.2018 r. (włącznie)
 8. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 9. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

9 comments

 1. Szartlota87 says:

  Chciałabym wygrać ten piękny zestaw sztućców, ponieważ mój mężczyzna mimo posiadania odpowiedniego sprzętu, otwiera butelki łyżkami i widelcmi w czego skutek mam wszystkie sztućce krzywe i o co toczymy wojnę. Potrzebuję pięknych sztućców, które schowam w sejfie i beda w idealnu=ym stanie 🙂

 2. Patrycja F. says:

  Chciałabym wygrać zestaw bo w tym roku w moim domu urządzam wigilię dla 20 osób (po raz pierwszy będę m.in. gościć najbliższą kuzynkę z świeżo poślubionym małżonkiem). Chciałabym aby wigilijny stół był wyjątkowy nie tylko pod względem potraw ale i zastawy. Z pewnością przydałyby się nowe sztućce, żebym nie musiała lecieć do sąsiada pożyczać i to w Wigilię:) Akceptuję regulamin.

 3. Beata says:

  Święta to dla mnie trudny czas, bo przyznam szczerze,
  że wciąż mi brak – nie tyle czasu, oddechu, radości, lecz
  sztućców kompletnych dla wszystkich gości! Każdego roku, to samo się zdarza – są już potrawy, rodzina się sprasza, a ja się cieszę, lecz w ostatniej chwili do drzwi sąsiadki pukam, moi mili! A to widelec, łyżka, to nóż, a nuż dzisiaj wygram, bo święta tuż-tuż!

 4. Anita C says:

  A ja inaczej niż wszyscy postanowiłam podzielić się przepisem na rybę w zalewie. Cała moja rodzina nie wyobraża sobie wigilii bez niej. Przepis:

  1 kg ryby filet usmażyć

  4 ogórki konserwowe pokroic w kostkę

  2 duże cebule pokroic w kostkę

  W misce ukladac warstwami- ogórki, cebula, ryba, ogórki , cebula ryba…

  Zalewa:

  2 szkl wody

  1/3 szkl oleju

  1/3 szkl octu

  4 łyżki cukru

  sól do smaku

  6 ziarenek ziela angielskiego

  3 liście laurowe

  1/2 słoiczka koncentratu pomidorowego

  3 łyżki keczupu pikantnego

  Wszystkie składniki zalewy połączyć, zagotować i zalać ogórki z cebulą i rybą.

  Na drugi dzień PYCHA ?

  Powinnam wygrać ten zestaw ponieważ gdy napisałam wcześniej ten przepis, to wszystko mi się wykasowało i musiałam przepis napisać jeszcze raz… Takie to poświęcenie do wygrania w tym konkursie 🙂 strony na FB polubione, regulamin już akceptuję.

Dodaj komentarz