Komodo Energy Drink – energia w wielu smakach!

Witajcie 🙂 Osoby śledzące mojego Instagrama (a w szczególności Instastory) widziały na pewno krótkie relacje z naszej wyjątkowej wycieczki. Mnóstwo śniegu, radości, zwiedzania i kilometrów za nami. W takich chwilach energia po prostu jest potrzebna, zwłaszcza jak się ciągnie dwójkę maluchów pod górę 😉 lub siedzi do późna i rozmawia z rodziną. Na szczęście w tym roku nie brakowało nam energii. Podczas wycieczki wszyscy dorośli sięgali po Komodo Energy Drink. Nawet moja siostra się przekonała do energy drinka w puszce. Dlaczego? Bo dawno nie piliśmy czegoś tak dobrego.

Komodo Energy Drink, to nie tylko dawka energii, ale też wyjątkowy smak. Tak szerokiego wyboru smaków nie widziałam w żadnej innej ofercie. Brawo! Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Poziomka, mango, kaktus, pina colada, banana… A może szukacie czegoś bez cukru? Tu jest dosłownie wszystko 😉 Nic tylko wybierać. Każdy smak wyjątkowy, wyważony i co najważniejsze pyszny.

“Komodo Energy Drink to dawka pozytywnej energii, która zaspokoi potrzeby każdego. Nasza wyjątkowa receptura oraz szeroki wybór smaków, sprawią, że spadki aktywności, nieprzespane noce, czy problemy z koncentracją nie będą przeszkodą w codziennym życiu.”

Marka Komodo to nie tylko napoje energetyczne. Znajdziecie tu również pyszny smak klasycznej oranżady. A przysłowiową kropką nad “i” jest dopracowana szata graficzna 🙂

Dlaczego warto?

Bo to Polska marka, która wyszła naprzeciw oczekiwaniom klienta. Tu naprawdę każdy, nawet najbardziej wybredny konsument znajdzie coś dla siebie. Wybór smaków jest ogromny. Osobiście nie znam innej marki, która miałaby aż tak dużą ofertę. I co najważniejsze! Jeśli sięgamy po puszkę o smaku poziomki, to właśnie taki smak otrzymujemy. Coś cudownego! Przyznam, że jest to mój numer 1. Pijąc Komodo Energy Drink nie czuję tego, że piję energetyka (później czuję tylko efekty), ale mam wrażenie, że piję pyszny gazowany napój. Jakieś było moje zdziwienie, gdy spróbowałam  wersji bananowej. Moi drodzy, to naprawdę smakuje jak banan 😉 Więc jeśli szukacie dobrych, a do tego naprawdę pysznych energy drinków, to naprawdę warto sięgnąć po produkty Komodo Energy Drink. Polecam!

Print Friendly, PDF & Email

3 comments

Dodaj komentarz