Koktajle. Klinika soku. Magdalena Markowska.

Koktajle. Klinika soku. Magdalena Markowska. (1)Dla tych co kochają owocowe lub warzywne połączenia…

Dla których blender to codzienność…

Dla tych, którzy szukają nowych połączeń….

Dla tych, którzy chcą zadbać o zdrowie…

Dla dużych i małych…

Dla wszystkich…

Książka „Koktajle. Klinika soku” Magdaleny Markowskiej, to idealna propozycja dla każdego. Autorka zebrała w jednym miejscu, aż 100 różnych, pysznych, a do tego zdrowych przepisów. Wszystko w jednym miejscu. Na 272 stronach znajdziemy wiele ciekawych przepisów z podziałem na grupy w zależności od ich przeznaczenia. Czy wiedzieliście, że istnieje koktajl na utrwalenie opalenizny lub koktajl na obrzęki? Dostępne owoce i warzywa kryją naprawdę wielką moc, wystarczy je odpowiednio połączyć i… mamy wspaniałe, zdrowe i do tego smaczne koktajle, które z powodzeniem możemy pić o każdej porze dnia. W książce znajdziecie koktajle oczyszczające, odchudzające, upiększające, dla kobiet w ciąży, na odporność, energetyczne, fitnessowe itd.

Koktajle. Klinika soku. Magdalena Markowska. (2)

Koktajle. Klinika soku. Magdalena Markowska. (3)Oprócz przepisów opatrzonych w apetyczne zdjęcia książka zamiera też zbiór informacji na temat zalet miksowania warzyw i owoców, jak odpowiednio je przygotować, proste informacje dotyczące właściwości zdrowotnych używanych składników itd. Na szczególną uwagę zasługuje też rozdział dotyczący przygotowania bazy do koktajli. Autorka dzieli się z nami przepisami na popularne:

  • mleko kokosowe
  • mleko ryżowe
  • mleko migdałowe (orzechowe, słonecznikowe)
  • jogurt migdałowy
  • jogurt z nerkowcami i chia
  • mleko sojowe
  • mleko zbożowe
  • jogurt kokosowy
  • i inne

Szczerze Wam polecam tą wspaniałą książkę. Jeśli tak jak ja kochacie miksować, szukacie urozmaicenia swojej diety, pomysłów na nowe koktajle, kochacie zdrowe odżywianie, ta książka jest dla Was. Proste przepisy, niebanalne połączenia z pewnością zachęcą nie jednego do miksowania lub zainspirują do nowych smakowych eksperymentów.

Kochani – robienie koktajli uzależnia!

Koktajle. Klinika soku. Magdalena Markowska. (5)

Koktajle. Klinika soku. Magdalena Markowska. (4)

 

Książkę możecie nabyć tutaj (obecnie w promocyjnej cenie):

logo__zdrowepodejscie

http://zdrowepodejscie.pl/

Print Friendly, PDF & Email

4 comments

Dodaj komentarz