Klocki Plus-Plus i zabawa nie ma końca

Moje dzieci od zawsze kochały klocki, ale odkąd pewnego dnia w naszym domu pojawiły się klocki Plus-Plus… zabawa nie ma końca. Tak inne i tak rewelacyjne. Tak mogłabym określić te klocki. Bo klocki Plus-Plus nie są podobne do żadnych innych mi znanych. Tu słowo klocek nabiera zupełnie innego znaczenia. To nie prostokąt czy kwadrat z odpowiednimi wypustkami niezbędnymi do połączenia go z drugim. Klocki Plus-Plus można łączyć dowolnie. Tak, tak dobrze czytacie. Te klocki, to nic innego jak jak kolorowe plusiki, które dziecko może łączyć w różne formy – i te płaskie i te przestrzenne. Mój synek stał się w tym mistrzem 🙂 Córeczka na początku nie do końca rozumiała o co chodzi (była przyzwyczajona do tradycyjnych klocków), ale po jakimś czasie i ona zaczęła tworzyć z klocków istne cuda. Ja nie mam z moimi maluchami tu szans ;P

Klocki Plus-Plus, produkowane są pod Kopenhagą. Uwzględniają najwyższe standardy bezpieczeństwa – niezawierający szkodliwych ftalanów oraz PVC. Można się nimi bawić bez końca, łączyć zestawy itd. Takie klocki wspaniale rozwijają wyobraźnię dziecka, zdolności manualne.

To również idealny pomysł na prezent na urodziny, imieniny, Dzień Dziecka… na każdą okazję 🙂 Zwłaszcza jeśli kupicie zestawy w uroczych kartonowych walizkach. Takie właśnie mają moje maluchy.

Dla córeczki…

Córeczka ma kartonową walizkę idealną dla każdej małej księżniczki (klik) Zestaw zawiera 400 sztuk klocków: 300 sztuk w kolorach pastelowych i 100 sztuk w kolorach neonowych. Walizeczka posiada uchwyt i wykonana jest z bardzo trwałego kartonu. Wnętrze całej walizki przedstawia rysunek z Jednorożcem w Magicznym Zamku dla Księżniczek (córeczka zachwycona 🙂 ). W zestawie znajduje się też podkładka oraz książeczka z inspiracjami.

Dla synka…

Synek ma podobną walizeczkę, ale … oczywiście tu nie ma mowy o księżniczkach. To walizka dla małego pirata 😉 (klik) Zestaw zawiera 400 sztuk klocków: 300 sztuk w kolorach podstawowych i 100 sztuk w kolorach neonowych. Wnętrze całej walizki przedstawia rysunek z Wyspą Skarbów. W zestawie znajduje się podkładka oraz książeczka z inspiracjami.

Szczerze polecam oba zestawy. Naprawdę są warte swojej ceny. Najlepszą recenzją jest radość moich dzieci. One pokochały te klocki i bawią się nimi praktycznie codziennie. Postaram się Wam co jakiś czas pokazywać w social mediach lub dodawać tutaj co nowego powstało z klocków. Ja jestem zachwycona tym jakie cuda moje dzieci potrafią z nich zrobić. Może kiedyś sama się też tego nauczę? 😉

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz