Ekoflorka – słodycze ekologiczne i pełne smaku

Ekoflorka - słodycze ekologiczne i pełne smaku (1)

Moi drodzy,

któż nie lubi słodyczy? Ja je wprost uwielbiam! Dlatego tak ucieszyła mnie możliwość współpracy z firmą Ekoflorka. Dlaczego o niej piszę i co jest w niej tak godnego polecenia? Otóż Ekoflorka jest marką słodyczy BIO. To tradycyjne sposoby wytwarzania, oryginalny smak (!) i najwyższa jakość surowców pochodzących z upraw rolnictwa ekologicznego. Słodycze są produkowane ręcznie – łącznie z etapami formowania i pakowania. Sztandarowym produktem jest KRÓWKA BIO. Jej smak przywodzi mi na myśl czasy dzieciństwa. Szczerze Wam polecam te tradycyjne, pyszne cukierki. Po otwarciu paczki po prostu ciężko skończyć na jednym cukierku. Uwielbiam krówki od małego! Mogłam ich zjeść naprawdę spore ilości. Krówki Ekoflorka, to smak który pamiętam z dawnych lat. W ofercie firmy znajdziecie:

  • krówkę bio klasyczną (bezglutenową)
  • krówkę bio z miodem (bezglutenową)
  • krówkę bio z jagodami goji
  • krówkę bio z porzeczkami
  • krówkę bio z gorzką czekoladą i czarnymi porzeczkami
  • krówkę bio z młodym jęczmieniem

Krówki BIO zawierają m.in. nierafinowany cukier trzcinowy bio, mazurskie, świeże masło ekologiczne extra oraz aromatyczną wanilię bio Burbon. Ze składu wyeliminowano syrop glukozowy, skrobiowy i utwardzone tłuszcze roślinne, które to składniki powszechnie używane są obecnie do produkcji krówek konwencjonalnych.

Ekoflorka w swojej ofercie posiada również wspaniałe czekolady bio. Po otwarciu czekolady mlecznej z truskawkami i maliną… rozpłynęłam się w jej smaku. Pysznie nadziana mleczna czekolada, której smak nie jest przesłodzony. Dla mnie słodycz idealna do kosztowania kostka po kostce przy ulubionej książce lub jako dodatek do deseru. Czekolady Ekoflorka naprawdę są godne polecenia. W ofercie firmy znajdziecie czekoladę mleczną (czystą) oraz z dodatkami suszonych owoców bio: malin i truskawek, jagód oraz wiśni i jeżyn. Owoce pochodzą z plantacji ekologicznych zlokalizowanych w Bieszczadach.  Drugą linią są czekolady gorzkie (czysta i tak jak w przypadku czekolad mlecznych, tu również występuję też wersje z dodatkami suszonych owoców).

Ekoflorka - słodycze ekologiczne i pełne smaku (2)

Zapraszam Was serdecznie na stronę firmy w celu zapoznania się z ofertą:

ekoflorka_logo

http://www.ekoflorka.pl/

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz