Dzień Kobiet – co zrobić by był wyjątkowy?

8 marca, to wyjątkowy dzień, w którym nasi ukochani Panowie chcą nam sprawić przyjemność. Pomysłów i możliwości, aby wywołać uśmiech na naszych twarzach jest naprawdę wiele. Czasem nie trzeba dużo… liczy się fakt, że ktoś chce, że pamięta, że kocha. Poniżej kilka podpowiedzi dla Panów, którzy jednak wciąż nie wiedzą… wciąż się zastanawiają co zrobić by Dzień Kobiet był wyjątkowy.

Kwiaty

Niezawodne, ukochane przez większość kobiet. Proste i szczere wyrażenie uczuć. Ja je uwielbiam. Nawet jedna róża sprawia mi ogromną radość.

Razem do kina

My się wybieramy, a Wy? Pamiętajcie, że nie musi to być jakiś mega romantyczny film. Ma być przyjemnie, to ma być rozrywka dla Was obojga. My wybieramy się na Kapitan Marvel 😀 No cóż… tu jesteśmy z mężem w 100% zgodni 😀

Niezawodna biżuteria

Która kobieta jej nie kocha? Pamiętajcie, żeby wybrać jednak coś wyjątkowego. Idealnie sprawdza się tu biżuteria z grawerem Piękna, a do tego możecie dodać jakąś wyjątkową dedykację, słowo „kocham Cię” + imię. Takie prezenty zachwycą każdą kobietę. Wybór jest spory – bransoletki, zawieszki, naszyjniki. Zobaczcie co najchętniej nosi Wasza ukochana kobieta, aby dobrze wybrać.

Zabiegi pielęgnacyjne lub masaż

Każda kobieta lubi się czuć piękna i zadbana. Każda też potrzebuje czasem chwili dla siebie. Dlatego na pewno ucieszy się z takiego prezentu. Ale i tu sugerujcie się gustem ukochanej. Każda z nas jest inna (wyjątkowa) i lubi też co innego. Ja wolałabym masaże 😉 Moja przyjaciółka uwielbia zabiegi pielęgnacyjne. Czasem starczy podpytać, żeby niespodzianka była w 100% trafiona.

A może jakaś spontaniczna wycieczka?

Czasem wystarczy po prostu wsiąść w auto i pojechać w pobliskie miejsca. Wystarczy sprawdzić na Internecie co można ciekawego zwiedzić, gdzie spędzić czas. Uwierzcie mi, że niekiedy tuż obok możecie znaleźć coś wyjątkowego. My na przykład kiedyś pojechaliśmy obejrzeć wodospad. Myślałam, że będzie mały, niepozorny, że nie będzie ciekawie. Było pięknie!

A jeśli naprawdę nie ma nic ciekawego niedaleko Was, to… po prostu zabierz swoją ukochaną do restauracji, zamów coś pysznego i spędźcie te chwile razem 😀

Print Friendly, PDF & Email

One comment

Dodaj komentarz