Ciekawska ekipa zajączka Filipa. Polecamy! Zabawa połączone z nauką.

Jak wiecie mam dwójkę małych wspaniałych szkrabów. Często wychodzimy na dwór, spacery, place zabaw, to takie dwie iskierki. Ale jak zająć ich w domu? My wówczas sięgamy po najróżniejsze gry i… książeczki. Najlepiej takie, które nie tylko bawią, ale też uczą. Taka właśnie jest wspaniała seria „Ciekawa ekipa zajączka Filipa” od Wyd. Pryzmat.

Do wyboru macie trzy książeczki. Każda dopasowana jest do innego przedziału wiekowego:

Każda książeczka zaprasza dziecko do innego miejsca, miejsca pełnego zagadek, kolorowanek, naklejek. Dzieci poprzez zabawę uczą się nowych rzeczy. Książeczki są naprawdę pięknie wydane. Kolorowe, pełne ciekawych zadań dostosowanych do wieku. Córeczka (6 lat) wypełniła z wielkim przejęciem tytuł „Ciekawa ekipa zajączka Filipa. Ruszamy do miasta”.W środku znalazła wiele ciekawych zadań, jak łączenie kropek, odnalezienia drogi w labiryncie, poznała też znaki drogowe. Synek z przyjęciem wypełniał wersję przeznaczoną dla dzieci w wieku 4-6 lat. Czasem robił, to po swojemu 😉 ale… najważniejsza jest zabawa. A trzecią książeczkę wypełnili wspólnie. Aż miło było patrzeć jak starsza siostra pomaga coś bratu, jak braciszek przykleja naklejki według jej wskazówek itd. Polecamy wszystkim tą pięknie wydaną serię „Ciekawa ekipa zajączka Filipa…” i inne propozycje od Wyd. Pryzmat.

Tytuły: „Ciekawa ekipa zajączka Filipa. Z wizytą na wsi” 4-6 lat, „Ciekawa ekipa zajączka Filipa.Wyprawa do lasu” 5-7 lat, „Ciekawa ekipa zajączka Filipa. Ruszamy do miasta” 6-8 lat
Autor: Martyna Bubicz
Liczba stron: 48
Oprawa: miękka

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz