5 urodziny bloga! Wygraj miody od Złota Kraina

5 URODZINY BLOGA Ach jak ten czas leci… 13 stycznia 2015 roku założyłam bloga „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Tamtego dnia nawet nie podejrzewałam, że to miejsce będzie dla mnie tak ważne, że ta pasja będzie tak ogromna, że moją stronę codziennie będzie odwiedzać tyle osób 🙂 Dziękuję Wam za te wszystkie wspólne chwile, dni, komentarze, rozmowy, zdjęcia dań i wypieków przygotowanych z moich przepisów. Dziękuje za to, że ze mną jesteście 🙂 Mój blog, to coś więcej niż pasja. To cześć mojego życia. Dziękuję.

Z okazji 5 urodzin bloga mam dla Was wspaniały słodki konkurs. Do wygrania pyszne miody od Złota Kraina Polecam! Zadanie jak zawsze jest proste 🙂

Napisz dlaczego miody od Złota Kraina powinny trafić do Ciebie?

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Napisz dlaczego miody od Złota Kraina powinny trafić do Ciebie?

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Miody od Złota Kraina: 1 miód pomarańczowy, 1 miód słonecznikowy, 1 zestaw prezentowy miodów (zestaw wysyłany losowo spośród dostępnych na stronie klik) Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest Złota Kraina Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora: Złota Kraina oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 12.01.2020 r. do 25.01.2019 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam wraz ze sponsorem. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

One comment

Dodaj komentarz