100 gier Abino. Gra dla całej rodziny.

100 gier Abino. Gra dla całej rodziny (1)

 100 gier Abino. Gra dla całej rodziny (4)

 Od dziecka uwielbiam gry planszowe i mam z nimi związanych wiele wspaniałych wspomnień. Rodzinne chwile spędzone przy warcabach, domino czy chińczyku. Radość i głośny śmiech przy rozgrywkach z przyjaciółmi ? Przy grach planszowych można naprawdę wspaniale spędzić czas.  Cieszę się, że są firmy, które nadal je produkują. Uwierzcie mi, że żadna gra na komputerze nie zastąpi dobrej gry planszowej. Przy grach planszowych usiąść może cała rodzina i po prostu świetnie się bawić. Maluchy rozwijają wyobraźnię, dorośli spędzają czas ze swoimi dziećmi, a do zabawy mogą włączyć się nawet babcia czy dziadek, którzy raczej do klawiatury nie usiądą 😉 Polecam i Wam powrót do tradycyjnych gier. Duży wybór gier oferuje firma Abino. Podstawą jej oferty są gry planszowe i edukacyjne, wyroby z modeliny i drewniane zabawki. Zachęcam do zapoznania się z ofertą:

Logo_ABINO_GRY

Dziś polecam Wam jedną z gier od Abino „Zestaw 100 różnych gier” W zestawie znajdziecie gry planszowe, zręcznościowe, losowe i karciane. Wspaniała rozrywka dla całej rodziny.

100 gier Abino. Gra dla całej rodziny (5)

Moje dzieci są jeszcze dość małe i raczej zaczekamy jeszcze troszkę na wspólne pasjonujące rozgrywki, ale już starają się (przy naszej pomocy) grać w domino lub grzybobranie. Synek strasznie lubi ustawiać grzybki na planszy. Może nie robi tego w 100% dobrze, ale… zawsze można ciut nagiąć zasady gry. Wszystko po to by sprawić im radość.

100 gier Abino. Gra dla całej rodziny (6)

 Synek uwielbia te małe grzybki 😉 Muszę uważać by któryś … nie zniknął 😉

100 gier Abino. Gra dla całej rodziny (7)

 Czy faktycznie w zestawie jest aż 100 gier?

Tak. Istnieje aż 100 możliwości, np. na szachownicy możemy zagrać aż w 24 różne gry. Każda jest opisana w dołączonej do zestawu instrukcji.

100 gier Abino

Z takim zestawem zabawa nie ma końca. A znajdziecie w nim:

  • 3 plansze dwustronne na grubej tekturze
  • 16  pionków
  • 30 pionków warcabowych
  • domino
  • karty
  • figury szachowe
  • 5 kostek do gier
  • 15 grzybków z modeliny
  • plastikowy kubek

100 gier Abino. Gra dla całej rodziny (2)100 gier Abino. Gra dla całej rodziny (3)

 100 gier Abino. Gra dla całej rodziny (9)

Dla kogo „Zestaw 100 gier”?

Gra jest skierowana dla każdego w wieku od 6 lat do… I tu nie ma ograniczenia 😉

Czy polecam?

Zdecydowanie tak. Wspaniała rozrywka dla całej rodziny. W takim zestawie każdy znajdzie coś dla siebie, dodatkowo można poznać nowe gry o których się do tej pory nawet nie słyszało (tak było w moim przypadku). Cały zestaw jest pięknie wykonany, gry są dobrze opisane. Kolory, dodatki w postaci grzybków cieszą najmłodszych domowników. Więc… siądźcie całą rodziną i grajcie. Miłej zabawy.

100 gier Abino. Gra dla całej rodziny (8)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz