Konkurs! Wygraj maskotki Tenny Tys od TY Polska

Moi drodzy,

dziś zapraszam Was na konkurs, w którym do wygrania są urocze maskotki Tenny Tys od TY Polska (wyłącznym dystrybutorem w Polska jest Meteor CEE Poland S.A.). Taka nagroda ucieszy nie jedną osobą, czy to małą czy też dużą. Maskotki są po prostu urocze. Zresztą spójrzcie sami na zdjęcie 🙂 Moje dzieci są zachwycone maskotkami od TY Polska. Które są ich ulubione i dlaczego o tym już niedługo na blogu. A tym czasem zapraszam Was na konkurs. W konkursie wygrywają 2 osoby. Każda może wygrać po 2 (losowo wybrane) maskotki Teeny Tys.

Zadanie konkursowe jest jak zawsze łatwe:

„Napisz dla kogo chcesz wygrać piękną maskotkę”

Mile widziane kreatywne odpowiedzi.

 

Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora TY Polska

 

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: „Napisz dla kogo chcesz wygrać piękną maskotkę” Mile widziane kreatywne odpowiedzi.
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagrody: 2 nagrody po 2 maskotki Tenny Tys widoczne na zdjęciu (maskotki wysyłane losowo). Wygrywają 2 osoby.
 5. Sponsorem nagród jest TY Polska Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora TY Polska 
 6. Konkurs trwa od 08.08.2018 r. do 18.08.2018 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 4 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

17 comments

 1. Dorota Jakubiak says:

  Witam. Te przesliczne maskotki chcialabym zdobyc dla mojej coreczki Darii. Obecnie jestem w ciazy w 7 miesiacu.Spelnilo sie moje najwieksze marzenie i juz pod koniec pazdziernika zostane pierwszy raz mama. Czekam na ten wielki moment z niecierpliwoscia. Te slodkie maskotki byly by idealnym prezentem dla mojej coreczki na powitanie na tym swiecie. Jej pierwsze przytulanki i to jakie☺ nie wiem czy uda sie mi zdobyc maskotke dla mojej coreczki ale mam cichutka nadzieje ze moze sie uda. Maluszek mnie mocno kopie gdy to pisze wiec chyba trzyma kciuki za mnie za nas ☺

 2. ela50 says:

  Jestem już za stara na maskotki, ale powiem, że mi się bardzo podobają. jak to mówią dzieci: „Są słodkie”.
  Dla kogo więc walczę o nagrodę ? Oczywiście dla mojej wnuczki Anielki, która miesiąc temu skończyła 6 lat. Chodzi do przedszkola i ostatnio żegnała się z koleżankami i kolegami, którzy od września pójdą do szkoły. Swoją mamę codziennie prosi, by zrobiła jej lunch box – taki jak się robi do szkoły. 🙂 Niedługo przyjedzie do nas dziadków na resztę wakacji. Po raz pierwszy ! Zawsze jeździła z rodzicami. Będzie to dla niej test dorosłości. Te wszystkie przeżycia są dla niej dość trudne i maskotki na pewno by jej pomogły „dźwignąć” problemy życiowe. Tym bardziej, że jest bardzo wrażliwym dzieckiem, które uwielbia się przytulać (taki „cycek” mamusi).
  „Akceptuję”

 3. Paula says:

  Tą śliczna maskotkę chce wygrac dla mojego najmlodszego braciszka, jestem pewna ze zakocha sie w nim odrazu. 😍😍 Paula Dorota. 😘😘

 4. aleewa19 says:

  Jestem już za duża na zabawę maskotkami, 🙂 ale powiem szczerze, że Tenny Tys bardzo mi się podobają i jak to mówią dzieci: „Są słodkie” !
  Dla kogo więc chciałabym zawalczyć o takie pluszowe cuda ?
  Dla mojej wnuczki Anielki, która miesiąc temu skończyła 6 latek !
  Chodzi do przedszkola i jeszcze przez rok będzie kontynuowała prawdziwy czas dzieciństwa.
  Niestety, z jej grupy wielu rówieśników idzie do szkoły.
  Pożegnała najlepszą koleżankę, nad czym boleje bardzo, bo jest uczuciową dziewczynką.
  Dramat na miarę przedszkolaka !
  Swoją mamę, a moją córkę, codziennie prosi o … lunch box – ma być taki, jak do szkoły. 🙂
  Niedługo przyjedzie na resztę wakacji do nas, dziadków.
  Po raz pierwszy w życiu zostanie sama, daleko
  od domu, bez rodziców, a jest to „cycek mamusi”. Będzie to dla niej kolejny rozdział w życiu pt. „Rozłąka”.
  Nie wiem, czy wytrzyma ponad 10 dni u nas.
  Trzeba się będzie bardzo postarać.
  Pluszowi przyjaciele na pewno by jej pomogli.
  „Akceptuję”

 5. aleewa19 says:

  Ha, ha !
  Jestem tu 2 razy, bo kiedy wysłałam pierwszą wypowiedź, to nie było jej tutaj. Pomyślałam, że chyba coś źle zrobiłam i napisałam jeszcze raz. Obie trochę się różnią, ale w sumie uzupełniają. 🙂

 6. Andżelika says:

  Tą piękną maskotkę chciałabym wygrać dla brata mojego chłopaka, który już niedługo się urodzi Wszyscy nie możemy się już doczekać. Uwielbiam dzieci i kocham patrzeę kiedy się uśmiechają. Gdy trochę podrośnie ta maskotka na pewno będzie wywoływać uśmiech na jego twarzy..

 7. Krzysztof says:

  Chciałbym maskotkę dla mojej kochanej córeczki i jej małego braciszka.
  Od września córcia idzie do przedszkola i maskotka napewno by jej dodałą otuchy i towarzyszyłą by przez większość czasu. Jest bardzo nieśmiała, więc taki mały przytulny zwierzak by jej pomógł.
  A drugą podzieliłaby się ze swoim malutkim braciszkiem, który ma dopiero 2 miesiące. Mimo, że jest tak malutki to dzieli się nim wszystkim. Odłożyła już wiele zabawek dla niego gdy był w brzuszku, a teraz gdy juz wyszedl to ciągle mu coś oddaje (Później zapomina, o tym i zabiera ale liczy sie to, ze sie podzielila hehe ). w wezesniu skonczy 4 latka wiec i super prezencik by od TY dostała 🙂

 8. Ada says:

  Dzień dobry. Chciałabym wygrać taką piękną maskotkę dla swojego chłopaka, z którym przeżywamy teraz ciężkie chwile w hospicjum. Jesteśmy z swoją każdego dnia i szukam pomysłów na umielenie tego czasu. Gry, rozmowy, przedmioty, które przypominają nam o wspólnie spędzonych przygodach… myślę, że taka milusia maskotka byłaby pocieszna dla oczu. Dziękuję..

 9. Ada says:

  Dzień dobry. Chciałabym wygrać taką piękną maskotkę dla swojego chłopaka, z którym przeżywamy teraz ciężkie chwile w hospicjum. Jesteśmy z swoją każdego dnia i szukam pomysłów na umielenie tego czasu. Gry, rozmowy, przedmioty, które przypominają nam o wspólnie spędzonych przygodach… myślę, że taka milusia maskotka byłaby pocieszna dla oczu. Dziękuję..
  „Akceptuję regulamin”

Dodaj komentarz

*