Kilka słów o mnie i blogu

 
Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem.
Blog kulinarny zawierający przepisy, porady i poruszający inne poza kuchenne sprawy.
 
Witam Wszystkich serdecznie. Mam na imię Magdalena. Blog „Słodkie okruszki” założyłam 13 stycznia 2015 r. na platformie blox. Od kwietnia 2016 r. przenosiłam go na obecną stronę
 
 
Codziennie dzielę się z Wami moimi kulinarnymi pomysłami, w które wkładam SERCE. To właśnie serce jest  najważniejszym składnikiem każdego dania. Blog założyłam z miłości do gotowania i pieczenia. Od dziecka kochałam kuchnie. Uwielbiałam pomagać rodzicom przy przygotowaniach do obiadu, lepieniu pierogów, miksowaniu ciasta itp. Dziś to ja jestem mamą dwójki najwspanialszych dzieci pod słońcem. Dziś to ja gotuje i piekę dla nich i reszty rodziny wkładając w to całą pasję i serce. 
Założyłam blog z pasji i miłości, którą chce się podzielić z Wami moimi czytelnikami. Dziękuję Wam, że jesteście ze mną już tak długo. Pieczcie i gotujcie razem ze mną!
 
A dlaczego nazwałam mój blog”Słodkie okruszki”? Bo to właśnie gotowanie i pieczenie dla/i z tymi dwoma moimi małymi szkrabami (słodkimi okruszkami) sprawia mi najwięcej radości.
 
Na blogu znajdziecie również: porady, recenzje książek, ciekawostki i inne poza kuchenne sprawy.
 
Aktywnie prowadzę też fanpage na Facebook i Instagram. Zapraszam 🙂
 
 
 
 
 
Uwaga: Prawie wszystkie wpisy z poprzedniej wersji bloga zostały przeniesione na obecną stronę, abyście mogli z nich swobodnie korzystać. Te które z przyczyn technicznych (brak zdjęcia itd) nie mogłam przenieść już niedługo pojawią się na blogu w nowej odsłonie.
 
 
 
Print Friendly, PDF & Email