Wyniki świątecznego konkursu z Kuchenne Promocje

wyniki konkursu

Moi drodzy,

27 listopada wraz ze sklepem internetowy Kuchenne Promocje – oferującym bogatą gamę produktów z wyposażenia kuchni i jadalni domowych,  zaprosiłam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania były dwie nagrody – naczynie żaroodporne z silikonową podkładką. Idealne podczas świątecznych przygotowań. Zadanie konkursowe było proste:

„Podziel się przepisem na świąteczne ciasto lub ciasteczka”

Dziękuję Wam w imieniu swoim i sponsora za wszystkie wspaniałe zgłoszenia. Wybór był naprawdę trudny, bo każdy przepis chętnie sama przygotowałabym na święta 🙂 Długo zastanawiałam się nad wyborem zwycięskich przepisów. Dziękuję Wam za cierpliwość. Nagrody powędrują do:

Pani Joanny L. za przepis na makowca na kruchym cieście z kokosem (Faktycznie idealny na święta, znakomite połączenie smaków)

(przepis znajdziecie tutaj)

makowiec na kruchym cieście z kokosem Joanna L.

oraz do Pani Barbary D.K. za ciasto śmietanowiec (Trafiła Pani w mój gust 😉 )

(przepis znajdziecie tutaj)

Śmietanowiec Barbara K.

Gratuluje zwyciężczynią.

Uwaga!

Zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

 

Pozostałe wspaniałe świąteczne przepisy zgłoszone w konkursie możecie znaleźć tutaj

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz