Wyniki świątecznego konkursu z firmą Stella

wyniki-konkursu-z-firma-stellaMoi drodzy,

Święta już tuż tuż. Wraz z firmą Stella Pack S.A. 16 grudnia zaprosiłam Was do udziału w świątecznym konkursie. Do wygrania były aż 3 zestawy produktów Stella: folia, rękaw do pieczenia i papier do pieczenia. Zadanie konkursowe było naprawdę proste i świąteczne 🙂

„Podziel się świątecznym przepisem na ciasteczka, pierniczki, ciasto lub inną pieczoną potrawę”

Nad wyborem 3 zwycięzców zastanawiałam się naprawdę długo. Zawsze jest, to ciężki wybór, ale tym razem to było wyzwanie. Wasze przepisy były niezwykle apetyczne i wiele z nich przygotowałabym na obecne Święta. W tym roku nie zdążę już wypróbować nowych przepisów, ale w przyszłe Święta Bożego Narodzenia kto wie 😉 Dziękuję Wszystkim za tak pyszne i liczne zgłoszenia zarówno tu na blogu, jak i na fanpag’u na Facebook. Wszystkie zgłoszenia brałam pod uwagę w wyborze zwycięzców. Niestety wygrać mogły tylko 3 osoby. Nie przedłużając… ogłaszam wyniki 🙂

Nagrody w postaci produktów Stella wędrują do:

Pani Magdaleny W.Świąteczna karpatka w czekoladowym wydaniu nawiązująca do gór Karpat oprószonych śniegiem (przepis znajdziecie tutaj)

swiateczna-karpatka-pani-magdalena-w 

Pani Martyny M. – Świąteczny tort bezowy (przepis znajdziecie tutaj)

swiateczny-tort-bezowy-pani-magdalena-m

Pani Justyny D.Orzechowo-jabłkowa Pychotka

jes___________dsc01340

Gratuluję i jeszcze raz dziękuję za udział w konkursie.

 

Zgodnie z regulaminem konkursu zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody (imię, nazwisko, adres i telefon) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi w celu dokonania wysyłki nagród. Nagrody będą wysłane wyłącznie na terenie Polski.

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz