Wyniki konkursu z Kuchenne Promocje

KONKURS z Kuchenne Promocje WYNIKIMoi drodzy,

1 lipca wraz ze sklepem internetowy Kuchenne Promocje – oferującym bogatą gamę produktów z wyposażenia kuchni i jadalni domowych,  zaprosiłam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania były 2 zestawy pucharków do lodów FREEZY 6 szt. Zadanie konkursowe było proste:

„Podziel się przepisem na letni deser z owocami”

Liczba i jakoś Waszych zgłoszeń przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Jesteście niezwykle pomysłowi i utalentowani. Dziękuję Wam w imieniu swoim i sponsora nagród za tak liczny udział w konkursie. I… mam niespodziankę 🙂

rabat kuchenne promocje

Zgłoszeń było ponad 100. Więc musicie mi wybaczyć tak długi czas oczekiwania na wyniki. Ze względu na tak ogromną liczbę zgłoszeń przedstawicielka sponsora nagród pomogła mi w wyborze zwycięzców. A oto i oni:

Pani Katarzyna G. za przepis na „Zielony Mech z granatem”

Wspaniały przepis, który nie tylko kusi wyglądem ale też i smakiem.

Zielony Mech z granatem Pani Katarzyna G.

oraz

Pani Elżbieta S. za pomysł na zdrową pizze

Zgłoszenie urzekło mnie od razu, tak bardzo, że przez niedopatrzenie dodałam je dopiero dziś do galerii. Pani Elżbieto, wiem że się Pani martwiła że Pani zgłoszenie gdzieś się „zapodziało”. Nie zapodziało się 😉 Gratuluję! 🙂

Zdrowa pizza Pani Elżbieta S.

Gratuluję i jeszcze raz dziękuję za udział w konkursie

Zgodnie z regulaminem konkursu zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody (imię, nazwisko, adres i telefon) na adres matleen@gazeta.pl lub za pośrednictwem Facebook (wiadomość prywatna). Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi w celu dokonania wysyłki nagród. Nagrody będą wysłane wyłącznie na terenie Polski.

P.s. Większość pysznych zdjęć wraz z przepisami znajdziecie tutaj (klik) Jeśli którego zdjęcia nie ma w galerii, to proszę się nie martwić na pewno się pojawi.. Zaznaczę tylko, że w wyłonieniu zwycięzców brały udział wszystkie prawidłowo zgłoszone przepisy (na blogu lub Facebook). Ich brak w galerii wynika tylko z faktu mojego ostatnio dość uszczuplonego czasu ?Również przepisy bez zdjęć które znajdziecie tutaj (klik) i tutaj (klik) były brane pod uwagę. Wybór był naprawdę trudny.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za udział w konkursie i… zapraszam na kolejne ?

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz