Wyniki konkursu z Crypto Energy Drink

Moi drodzy,

w imieniu swoim i sponsora dziękuję Wam za udział w konkursie. Pora szybko ogłosić wyniki. Upał niemiłosierny, energii brakuje, więc mam nadzieję, że zwycięzcy nagroda posmakuje 😉

Niestety zasady obecnego konkursu pozwoliły mi wyłonić wyłącznie jednego zwycięzcę. Przypominam, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Tym którym dziś się nie udało przypominam, że na blogu i fanpage wciąż trwają 3 inne konkursu, a być może niedługo pojawią się kolejne 🙂 Zapraszam do udziału.

Dziś nagroda trafia do…

Pani Oli F.

Gratuluję i czekam na niezbędne dane.

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz