Skuteczny detoks. Dieta oczyszczająca. Wiosna, lato, jesień, zima.

Na detoks zawsze jest dobry moment. Choć osobiście zawsze uważała, że najlepiej go przeprowadzić w sezonie wiosna-lato. Jednak dzięki lekturze książki „Skuteczny detoks. Dieta oczyszczająca. Wiosna, lato, jesień, zima„wiem, że teraz w każdy okresie można znaleźć skuteczne sposoby i pyszne przepisy, by zastosować dietę oczyszczającą.

Książka jest naprawdę pięknie wydana, zdjęcia aż zachęcają do jedzenia, a przepisy są proste i smaczne. Osobiście wypróbowałam już kilka z nich. Polecam Wam np. kapuśniak z kalarepą.

Oczywiście poza zbiorem przepisów podzielonych ze względu na porę roku (dostępność produktów) autorzy nie zapomnieli o krótkim wprowadzeniu do tematu. Po co i dlaczego warto zastosować detoks? Jak poznać, że nasze ciało przestało sobie radzić z usuwaniem szkodliwych substancji? Które produkty mają działanie oczyszczające, odtruwające i regenerujące organizm? Na te kilka pytań znajdziemy odpowiedź już na początki książki.

Na kolejnych stronach książki znajdziemy już serię pysznych, zdrowych przepisów oczyszczających podzielonych pod względem dostępności składników i pór roku.

WIOSNA

LATO

JESIEŃ

ZIMA

Na obecne letnie upały autorzy polecają granitę arbuzową, sałatkę z arbuza i fety, deser malinowy z chia, wodę z maliną i miętą i wiele więcej.

Proste, przystępne, smaczne przepisy i piękne zdjęcia naprawdę zachęcają do skorzystania. Polecam.


Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz