Wyniki Sprawdź kto wygrał miesięczny zapas zdrowych lizaków

Witajcie. Moi drodzy przyszedł czas na ogłoszenie wyników kolejnego konkursu. W imieniu swoim i sponsora serdecznie dziękuję za udział w zabawie. Jak zawsze miałam ogromny problem by wybrać zwycięzcę. Nie było łatwo… Niestety zasady konkursu pozwoliły mi wyłonić wyłącznie jednego zwycięzcę.

Przypominam, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. Pamiętajcie, to jest zabawa! Cały czas staram się, by pojawiały się nowe konkursy, by móc nagrodzić i uszczęśliwić więcej osób. Już niedługo ruszy kolejna zabawa 😀

A kto wygrał tym razem? Gratuluję Pani Izabeli M. i jej dwóm skarbom. Mam nadzieję, że nagroda osłodzi Wam życie 😉

 

Uwaga! Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz