LEGO Kreatywne zwierzęce przygody Bunchu i zabawa nie ma końca
Moje dzieci kochają LEGO. Nic więc dziwnego, że nasza wciąż się powiększa. Tym razem postawiliśmy na serię LEGO DREAMZzz. Z takimi zestawami LEGO nikt się nigdy nie nudzi.
LEGO Kreatywne zwierzęce przygody Bunchu
Na stronie tantis znalazłam zestaw idealny – LEGO® Kreatywne zwierzęce przygody Bunchu Moje dzieci bawiły i nadal bawią się świetnie. Dlaczego? Otóż ten niepozorny zestaw powoduje, że zabawa nie ma końca. Dzieci mogą zbudować uroczą figurkę króliczka Bunchu z ruchomymi nogami, rękami, stopami, ogonem, a nawet uszami. Ale to nie wszystko. Otóż króliczka można przebudować na aż 19 sposobów. I nagle z tych samych klocków otrzymujemy 19 innych zwierzątek.
Zestaw pozwala zbudować lwa, żółwia, jelenia, motylka czy ważkę. Opcji jest wiele. Do tego minifigurka Izzie. Ten zestaw na pewno nie nudzi. To świetna zabawa na wiele dni. Polecam na świąteczne czy urodzinowe prezenty.
Wpis we współpracy z księgarnią internetową tantis.pl /egzemplarz do recenzji/









