LEGO City Przygody samochodem terenowym z napędem – recenzja

Czy wasze dzieci lubią układać i bawić się klockami. Moje uwielbiają. W szczególności mój syn. Zabawa klockami Lego to jedna z jego ulubionych zabaw. Składa, rozkłada, bawi się złożonymi postaciami, samochodami itd. Dlatego co jakiś czas w naszym domu pojawia się nowy zestaw klocków. Wybór na szczęście jest ogromny. Wystarczy spojrzeć na klocki Lego z księgarni TaniaKsiazka.pl. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Dziś kilka słów o kolejnym fajnym zestawie.

LEGO City Przygody samochodem terenowym z napędem

Mój synek, jak chyba każdy chłopczyk, uwielbia samochody. Dlatego ostatnio wybrałam dla niego zestaw LEGO City Przygody samochodem terenowym z napędem

Zabawa zaczyna się już podczas składania. W zestawie mamy klocki do złożenia terenówki z napędem 4×4, dwóch rowerów, ludzików, namiotu i innych elementów związanych z biwakowaniem. Dziecko może bawić się samym samochodem lub całym zestawem. Tu ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

Mojemu synkowi najbardziej spodobała się terenówka, choć bawi się też chętnie pozostałymi elementami.

Terenówka po zbudowaniu ma 8 cm wysokości, 19 cm długości i 12 cm szerokości. Duże opony i fajne zawieszenie sprawiają, że samochód z powodzeniem radzi sobie z różnymi przeszkodami. Za to uwielbiam Lego. Dopracowany każdy szczegół, co sprawia, że zabawa jest jeszcze lepsza i nie ma końca. Polecamy i Wam ten zestaw.

Czy Wasze dzieci lubią LEGO? Co najchętniej składają?

*wpis we współpracy z TaniaKsiazka.pl /testowanie produktu

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz