Złote i zielone smoothie oraz woda fiji, czyli zdrowie co dnia

Przepisy na zdrowe smoothie na bazie owoców szpinaku i wody fiji idealne dla każdego

Złote i zielone smoothie oraz woda fiji porcja zdrowia w najlepszej postaci

Jak zadbać o zdrowie? Moją odpowiedzią są smoothie i woda fiji. W naszym jadłospisie nigdy nie brakuje warzyw i owoców oraz dużej ilości wody. Nie ma nic ważniejszego niż porcja witamin i dobre nawodnienie organizmu. Często też staram się połączyć wszystkie składniki w jedno pyszne smoothie. Tak jak Wam wspominałam nie raz cenię ruch i zdrowie płynące z natury. Wiosna, to najlepszy czas na wprowadzanie zmian, ruch i wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych. Dlatego dziś dzielę się z Wami przepisem na dwa pyszne smoothie – złote i zielone. Ale zanim przejdziemy do przepisów chciałabym napisać Wam jeszcze kilka słów o wodzie. Wodzie wyjątkowej w każdym calu. Wodzie, która towarzyszy nam co dnia.

Woda fiji – cudowne właściwości

woda fiji idealna każdego dnia poznaj cudowne właściwości wody z wysp Fiji

Woda fiji, to naturalna artezyjska woda wydobywana z wiekowego źródła w lasach deszczowych na jednej z wysp Fiji. Jest zamknięta głęboko pod warstwą lawy wulkanicznej w kraterze, dzięki czemu zachowuje wyjątkową czystość. Źródło to oraz sama woda nie ma kontaktu z powietrzem i jest całkowicie chronione przed zanieczyszczeniami środowiska. Woda fiji posiada wyjątkowe ph – 7,7 przez co uznawana jest za jedną z „najlepszych” wód na naszej planecie. Jest krystalicznie czysta. Idealna dla dorosłych i dzieci. Wspaniała dla osób aktywnych. Osobiście staram się ją zawsze mieć przy sobie. Bez względu na to czy idę pobiegać, czy udajemy się na rodzinną wycieczkę lub na zwykły spacer, a nawet na plac zabaw nawodnienie jest niezwykle istotne. Zawsze się staram, żeby moje dzieci miały wszytko co najlepsze, żeby w ich jadłospisie nie brakowało zdrowych owoców i warzyw (na szczęście je uwielbiają) oraz odpowiedniej ilości dobrej jakości wody. I taka właśnie jest woda fiji. Dzieci ją naprawdę lubią. W Polsce wodę fiji możecie nabyć w sklepie amus.pl Polecam.

woda fiji artezyjska woda mineralna z wysp Fiji idealny wybór dla całej rodzinyWoda fiji, to wyjątkowa woda którą pokochały moje dzieci piją ją każdego dnia

A wracając do przepisów. Smoothie są pełne witamin, doskonale nawadniają organizm (jednym ze składników smoothie jest woda), smakują dzieciom i dorosłym. Jeśli wasze pociechy nie przepadają za surowymi warzywami lub owocami polecam Wam przygotować im smoothie. Moje maluchy uwielbiają wypijać przez kolorową rurkę owocowe lub owocowo-warzywne napoje. Dziś polecam Wam smoothie złote i zielone.

Zielone smoothie – na bazie owoców, szpinaku i wody fiji

zielone smoothie dla dzieci i dorosłych w składzie szpinak słodkie owoce i woda fiji

Składniki:

  • 1 garść liści szpinaku
  • 1 banan
  • 1/2 szklanki wody fiji
  • 3 plastry ananasa (najlepiej świeżego)

Przygotowanie:

Do misy blendera z nożami wkładamy plastry ananasa, liście szpinaku, obranego banana i wlewamy 1/2 szklanki wody. Całość miksujemy do uzyskania odpowiedniej konsystencji smoothie.

Podajemy od razu z grubą rurką.

Smacznego

 szpinak słodkie owoce i woda fiji czyli smoothie idealne dla najmłodszych

Złote smoothie – na bazie owoców i wody fiji

Złote smoothie przygotowane na bazie owoców i artezyjskiej wody fiji zdrowo i pysznie

Składniki:

  • 1 pomarańcza
  • 1 banan
  • 1/2 szklanki wody fiji
  • 3 plastry ananasa (najlepiej świeżego)

Przygotowanie:

Do misy blendera z nożami wkładamy plastry ananasa, obranego banana, obraną pomarańczę i wlewamy 1/2 szklanki wody. Całość miksujemy do uzyskania odpowiedniej konsystencji smoothie.

Podajemy od razu.

Smacznego

Print Friendly, PDF & Email

6 comments

Dodaj komentarz