Zielony sok na wzmocnienie i oczyszczenie organizmu

Zielony sok na wzmocnienie i oczyszczenie organizmuZielony sok - wyciskarka Vortex

Dziś chciałabym zaprosić Was na pyszny zielony sok na wzmocnienie i oczyszczenie organizmu. Taka szklaneczka, to szybko przyswajalne źródło zdrowia. Odkąd mam w domu wyciskarkę wolnoobrotową Vortex nie ma dnia byśmy nie pili pysznych domowych soków lub smoothie. Dzisiejszy sok ma w sobie mnóstwo cennych składników i zawdzięcza swój piękny kolor (, który przypomina mi wiosnę… ach jak ja tęsknię za ciepłymi dniami) natce pietruszki i gruszkom. Niepozorna i niedoceniana natka pietruszki ma w sobie mnóstwo cennych wartości odżywczych. Jest ona m.in. bogata w witaminę C i beta-karoten. Wzmacnia, oczyszcza organizm, poprawia cerę, a nawet humor. Do tego pyszna gruszka, która nadaje naszemu zielonemu sokowi pysznej naturalnej słodyczy. Gruszki, jako jedne z nielicznych owoców, zawierają jod, są skarbnicą boru. Polecam Wam wprowadzić do swojej diety takie pyszne soki. Używając wyciskarki Vortex możecie się nimi cieszyć co dnia bez najmniejszych problemów z przygotowaniem – szybko, łatwo, zdrowo i smacznie 🙂

Składniki: (na 1 większą lub 2 mniejsze porcje)

  • 1 pęczek zielonej natki pietruszki
  • 3 soczyste jabłka
  • 2 gruszki

Przygotowanie:

Składniki myjemy. Jabłka i gruszki pozbawiamy gniazd nasiennych i niejadalnych części (ogonek). Następnie kroimy na ćwiartki i wrzucamy naprzemiennie do wyciskarki (, gdzieś po środku wrzucamy w dwóch turach naszą zieloną pietruszkę). Sok podajemy od razu. Przed przelaniem do pucharka/szklanek warto go jeszcze przemieszać.

Zielony sok - wyciskarka wolnoobrotowa Vortex

Smacznego

Print Friendly, PDF & Email

13 comments

  1. Marta says:

    Dzisiaj kiedy są wyciskarki wolnoobrotowe to lepiej wyciskać soki samemu. Taki sok z buraka, selera, marchwi daje prawdziwego kopa energetycznego. Kiedyś miałam nadciśnienie z którego się wyleczyłam. Polecam uzupełnić dietę sokami.

Dodaj komentarz