Zegarek Rosas Ruben Verdu dla każdej wyjątkowej kobiety

Czas… W dzisiejszym zabieganym świecie nabrał on zupełnie innego znaczenia. Jak trudno czasem jest stanąć choć na chwilę i spokojnie cieszyć się dniem. Każda minuta w naszym życiu jest przecież tak cenna i wyjątkowa. Nie zapominajmy o tym. Spójrzcie czasem na swój zegarek i znajdźcie chwilę dla siebie, dla rodziny, na swoje marzenia. Pamiętajcie, że:

„Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu”

– Dan Brown

A wracając do tematu zegarków… Jak jest u Was? Czy dalej je cenicie czy zawładnęła Was do reszty era elektroniki, komórek? Ja kocham zegarki. One nie tylko odmierzają czas. Są ponadczasowym dodatkiem, wyznacznikiem stylu, elegancji. Każda kobieta powinna mieć choć jeden zegarek. Ja po prostu zakochałam się w zegarku Rosas Ruben Verdu. Styl, elegancja, piękno. Coś dla każdej wyjątkowej kobiety. Ten zegarek naprawdę przyciąga spojrzenia.

Założony do klasycznej sukienki uzupełnia stylizację. Pasuje również do luźniejszych, codziennych strojów. Duża tarcza z kwiatem róży, prosty wygodny pasek. Przyznam Wam szczerze, że od ponad miesiąc po prostu się z nim nie rozstaję. Dodatkową zaletą zegarka jest jego wodoodporność (do 3ATM / 30M). Model doskonale widoczny na dłoni, średnica obudowy to 42 mm. Zegarek posiada obudowę ze stali nierdzewnej. Mój zegarek przez ten miesiąc przeszedł ze mną naprawdę wiele. Od eleganckich kolacji we dwoje, gdzie był przysłowiową kropką nad „i” całej mojej stylizacji, po codzienne wyjścia z dzieckiem do szkoły, na place zabaw, wyjazdy do lekarza (oj tu dosłownie biegałam wszędzie z zegarkiem na ręku, wszędzie na czas…), aż po długie wycieczki wśród zieleni drzew (polecam Wam w szczególności jedną trasę – zobaczcie zdjęcia na końcu wpisu)

Jeśli zastanawialiście się kiedyś czy w dzisiejszych czasach warto mieć jeszcze zegarek, to przyjrzyjcie się ofercie Ruben Verdu. Te zegarki spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. W ofercie znajdziecie zegarki klasyczne na pasku oraz bransolecie dla kobiet i mężczyzn. I co najważniejsze. Te zegarki to też jakość! Polecam.

Czas… nasz odwieczny towarzysz

Zielonym Szlakiem na Błędne Skały…

3 godzinna wycieczka, która na zawsze zostanie w naszej pamięci. Jeśli jeszcze tam nie byliście, to szczerze polecam 🙂

Print Friendly, PDF & Email

6 comments

Dodaj komentarz